REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Jelonkowy

22.06.2022 11:39

Wita w cenie domu tylko w Warszawie. Ile tam będzie pokoi i jakie ogrzewanie?

# Wredny Kocur

22.06.2022 15:54

na co komu wiata, pod którą w lato jest goręcej niż pod najbliższym drzewem, bo nie zapewnia cienia?
na co komu wiata w czasie deszczu, pod którą badziej się moknie, niż pod najbliższym drzewem, po nie dość że pryska szparami przy i tak za krótkim zadaszeniu, to jeszcze ma szpary między szybami, przez co woda z kałuży, z pod kół samochodów przemacza plecy, gdy wiaty są tyłem do niej ustawione?
na co komu wiata, pod którą nie ma gdzie uściąść, bo miejsca starczy na 4 osoby, skoro można się wygodnie rozściąść w najbliższej knajpie i przyjść zgodnie z rozkładem?
na co komu wiata, pod którą w zimę mocniej pizga, niż stojąc obok, gdyż ogromniaste szpary przy dachu [o których już wspomniałem] jak i równie wielkie od strony chodnika twożą zjawisko dyszy i tylko mocniej śniegiem wiatr w twarz wali i szybciej wyziębia?
Chcecie dobrze zaprojektowaną wiatę? To przywróćcie te z prl, zanim takie czerwone potworki się pojawiły. Dach pociągnięty hen do torów/ulicy, miejsca masa, bo pasażer ważniejszy niż reklama tamponów, żadnych szpar przy dachu [od chodnika były ale mniejsze] i nieprzeźroczysty dach, który w obecnych zamienia przystanek w szklarnię.
Te wiaty to kolejny sukces Czajkowskiego ale ważne, że AMS może się za friko reklamować i kasa do podziału z kumplami się zgadza.

# Rafał

24.06.2022 18:39

Zgadzam się z Wrednym Kocurem, że najlepsze były wiaty z PRL, bezreklam, z nieprzezroczystymi długimi dachami, pod którymi mieściło się sporo pasażerów. Chroniły i od słońca, i od deszczu. Te nowe przed niczym nie chronią.

REKLAMA

# z bemowa

25.06.2022 17:45

Amen. Ale co z tego że macie rację? Teraz nie jest ważny pasażer, tylko kasa z reklam się liczy. A te wiaty za 120 tysi mogą sobie w ...wsadzić i odtrąbić kolejny sukces. One tyle chronią co i zwykły parasol

# Ona

26.06.2022 09:43

Już od pewnego czasu zastanawiam się jaki jest sens montowania takich przystanków. Nie dość, że są bardzo płytkie to jescze przejszyste. W lato nie da się schować przed słońcem, jeśli pada deszcz trzeba sie przytulić praktycznie do przystanku zeby nie zmoknąć. Jeśli jest większy wiatr to i tak to jest nie uniknione. Natomiast w zimę identyczna sytuacja. Równie dobrze mogło by ich w ogóle nie być.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA