REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# mac

27.05.2013 11:17

Powodem nie są roszczenia spadkobierców, tylko niekompetencja Prezydenta m.st. Warszawy.

# Ja...

27.05.2013 16:53

W artykule jest mowa o władzach dzielnicy...
Aż nie do wiary, jak polityczni przeciwnicy HGW ośmieszają się w większości wypowiedzi...

# Chłopak z Woli

27.05.2013 19:27

Nie róbmy z Woli i w ogóle z całej Warszawy więzienia albo getta. Na każdym skrzyżowaniu kamery itp. po co to? Pomysł z pomnikiem jak najbardziej słuszny, ponieważ wiele osób przelało krew za to miasto......
Przestępczość drastycznie zmalała, a wy jeszcze bardziej chcecie żeby zwiększyć inwigilację. Grodzone osiedla, furtki, kamery, zostawianie dowodów na wejściu, ochrona. Paranoja, wychowałem się wczasach kiedy było wiele morderstw, awantur i w ogóle przelanej krwi i jakoś żyję i mam się dobrze.....
Lepiej czcić pamięć ofiar niż kontrolować społeczeństwo.

REKLAMA

# Matthias

27.05.2013 21:30

Po co i na co te pomniki? Trzeba upamiętniać takie wydarzenia ale takim kosztem? tym bardziej ,że są w tych miejscach symbole tj. Krzyż czy tablice które przypominają nam o tej smutnej historii - to jest chore! Monitoring powinien być już dawno i na to powinny zostać wydane pieniądze a nie wyrzucanie w błoto!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy