REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nauka jezyków obcych online

# DUCH

05.12.2016 17:41

nauka jezyków online jest strasznie dogodno formo szybkiego uczenia.Polecam nauke niemieckiego lub francuskiego u antoniego przez skaypa sam korzystałem i jestem zadowolony w przeciągu trzech tygodni nauczyłem sie mówić płynnie po niemiecku i opanowałem podstawy francuskiego.W skali od 1do5 dałbym maksymalno ilość punktów 5.Spróbujcie sami napewno nie będziecie żałować pozdrawiam

 orresst

06.12.2016 18:45

Wszyscy sobie zadają pytanie jak uczyć się angielskiego, ja tak samo do niedawna uczyłam się angielskiego w szkole SPEAK UP http://speak-up.pl/pl/metoda/poziomy + inne duże miejscowości ! Dzięki nim wyjechałam do pracy za granicę ! Tam zobaczyłam, że najlepiej uczyć się języka, gdy przebywa się w otoczeniu osób, które posługują się tym językiem. Chcąc nie chcąc musiałam mówić po angielsku ale kursy ze SPEAK UP na początku dały mi bardzo dużo !

# Wiola 26

07.12.2016 11:52

Inwestowanie w swój rozwój to najlepsza inwestycja, tym bardziej w języki. Teraz nikt nie pyta się nawet czy znasz angielski od razu pyta o drugi język. Stąd wiele szkół językowych proponuje dodatkowy kurs, kusząc tym potencjalnych klientów. Będąc na studiach również chodziłam na takie zajęcia, później wzięłam pożyczkę na dwutygodniowy pobyt w Anglii - wszystko o chwilówkach, jak nie robić błędów , warto poczytać na LOANDO artykuły, dzięki czemu zdobędziemy wiedzę na temat finansów - i nie żałuję. Tylko pobyt w innym kraju zmusił mnie do mówienia w obcym języku. Teraz cały czas doszkalam się w swoim domowym zaciszu, a mogę to robić dzięki dobrej podstawie językowej zdobytej na studiach.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024