REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

nauka języka obcego

# Marlenkka

09.09.2016 06:18

Słuchajcie jak wygląda sprawa łączenia uczelni z innymi obowiązkami chociażby jak kursy językowe? zaczynam teraz studia i mam nadzieję że uda się wszystko razem ogarnąć szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że skończyłam w tym roku intensywny wakacyjny kurs angielskiego w lincolnie na chmielnej i tak jestem zadowolona z efektów, że chciałabym podjąć u nich dalszą regularną naukę także od października żeby cały czas móc szlifować język pod okiem ich świetnych lektorów tym bardziej że widzi mi się robienie certyfikatów i tym samym zwalnianie się z obowiązku uczęszczania na język na studiach bo jestem pewna że ten w lincolnie jest nie do zastąpienia

# an.

09.09.2016 15:16

To brzmi jak reklama. Od kursów jezykowych duzo lepsze i skuteczniejsze jest nauczanie indywidualne. Zajmuje sie nauka języka niemieckiego we Wrocławiu (http://unitalent.pl) i miewam uczniow "po kursach". Efektywnosc jednego i drugiego trybu nauczania jest nie do porownania. Chyba, ze na kurs chodzi sie w duzej mierze dla kontaktow towarzyskich. Takie moje zdanie.

 barb

13.09.2016 23:08

ja sie w koncu ostatnoo zabrałam za angielski, w pracy bez tego ani rusz chyba ze chcę za najniższą stawkę pracować, awansu dalej nie dostanę a nie powiem eby to mi się uśmiechało, zpracuję w dziale it i szukałam czegoś co mi pozwoli własnie pod tym kątem się uczyć, bo nie widzę sensu tłuczenia gramatki od podstaw skoro u mnie w pracy to zastosowania nie bezie miało, w speak up jest klub IT i tam są konkrety, to mi się podoba, ze sie skupiamy an tym na czym mi najbardziej zlaezy

 ewkaa

27.01.2017 00:02

Podstawy języka angielskiego można opanować samemu, ja uczyłam się go wiele lat i efektów brak. Dopiero jak wyjechałam zagranicę nauczyłam się komunikować w tym języku. Moim zdaniem kursy zagraniczne typu http://kursyjezykowezagranica.info.pl to najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy nam na tym, żeby szybko opanować język obcy.

# Pommes

29.01.2017 13:55

ja polecam w Wawie Pi School - dobra szkoła, ma fajne lokalizacje. ja tam chodziłam na angielski i mam zamiar to teraz kontynuować!

REKLAMA

 Marcel2

21.02.2017 19:36

Super, że założyłaś ten wątek, bo szukałem opini na temat tej szkoły. Na pewno uda Ci się pogodzic studia z nauką w http://lincoln.edu.pl/warszawa/ . Sam zastanawiam się nad zapisaniem się tam na kurs językowy. Niestety mój język angielski mocno kuleje i pora to zmienić. Co prawda nie zależy mi na certyfikatach, lecz na umiejętnościach.

# tomasz5

07.09.2017 14:09

Wcale nie trzeba tracić czasu na bieganie na dodatkowe zajęcia a wykorzystać ten co się ma dzięki platformie https://www.ellalanguage.com/ . Można z niej korzystać np w drodze na uczelnię i do domu. Nauka to ma być przyjemność a nie przymus.

# szmata szeptana

07.09.2017 14:18

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,

 AnetaMalejczyk

06.12.2017 14:10

Mi bardzo pomogły takie tablice uczenia się mimochodem + fiszki. To świetny sposób na szybką naukę i to bez zbędnego stresu.

# przykre to

06.12.2017 15:28

to przykre, że ludzie muszą uciekać sie do zarobkowania w tak podły sposób. Nigdy nie wdzieli na oczy danej firmy czy produktu a polecają, wychwalają. Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne

REKLAMA

# kw965

05.03.2018 21:20

ja polecam szkołę z katowic www.elsinore-angielski.katowice.pl

# gadzina

29.12.2020 20:11

Ja może Was zaskoczę, ale zainteresowałam się językiem bośniackim. Na jednym portalu czytałam dzisiaj rano artykuł i język bośniacki mnie mocno zainteresował. Mega ciekawy język z historią. Wiedzieliście, że wywodzi się również z Turcji? Tak mnie to zaciekawiło, że chyba zacznę się uczyć tego języka. Na pewno będę chciała zrobić tłumaczenie na bośniacki, ale zobaczymy ;)

# karolina1

23.10.2021 11:44

Warto wiedzieć o tym, że języka obcego można też uczyć się zdalnie z lektorem przez skype. Taką możliwość oferuje Edoo. W ich ofercie znajdziecie między innymi kursy hiszpańskiego: https://edoo.pl/hiszpanski/.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA