REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nauka języka obcego dzieci

 ingrid

13.10.2021 06:58

Mój synek ma 4 lata i zastanawiam sie, czy warto zapisać go już do jakiejś szkoły językowej. Mąż twierdzi, że to troszeczkę za wcześnie, że jeszcze nie będzie mógł się skupić, że lepiej jeszcze dac mu sie bawić...Ale argumenty meża jakoś do mnie nie trafiają. Większość moich znajomych już zapisała swoje maluchy na jakieś zajęcia...Oczywiście nie chcę się tym sugerować, bo dobro dziecka jest dla mnie najważniejsze..

# sandra

13.10.2021 09:29

Koniecznie! Im wczesniej, tym lepiej. Takie maluchy chłoną język jak gąbka. Moja córka uczy się języka angielskiego od trzeciego roku życia w międzynarodowym przedszkolu International Trilingual School of Warsaw (https://itsw.edu.pl/przedszkole/). Świetne podejście do dzieci. Niczego dziecku nie odbierasz. Bo takie maluchy nie siedzą w ławkach. Wszystko odbywa się przez zabawę :) moja córka uwielbia zajęcia z angielskiego.

 Bennet

13.10.2021 10:11

Też uważam, że to nie za wcześnie! Mój syn już w przedszkolu chodził na zajęcia z angielskiego i sama nauka nowych słówek sprawiała mu mnóstwo przyjemności. Aktualnie chodzi do klasy 7 dwujęzycznej w http://marka.edu.pl/klasy-dwujezyczne/ i widzę, że znowu podoba mu się nauka. Jeśli szukacie jakiegoś miejsca na koniec podstawówki, żeby dziecko mogło się podszkolić przed pójściem do liceum, ta szkoła to strzał w dziesiątkę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break