REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nasza komunikacja!!

 Mala

17.09.2005 12:23

Jak zawsze oszaleć można z komuniakcją, jak nie przyjeżdzają na czas, to wcale!! Przez 186 jeżdzące z Metra Wilanowska w strone Tarchomina spózniłam sie do pracy pare razy, bo łaskie nie przyjechał, dość że człowiek stara się jak może to i tak utrudniają życie. w ciagu tygodnia 2 razy nie przyjechał to chyba lekka przesada!! Już nie wspomnę o spóżnianiu się autobusu. A na stronie ztm.waw.pl nawet nie można napisać skargi, bo oczywiście nie ma czegoś takiego jak "Skargi i zażalenia"!! A jak chciałam wejść na konto "email" to było niedostępne!! Pozdrawiam

# gość_x

31.10.2005 22:57

proponuję zainteresować się kursami autobusów "709" w stronę Piaseczna między godz. 07.30 a 08.00 - no i po co zmieniono trasę "E-4" w kierunku Tarchomina ???

 karambee

08.02.2017 11:41

Remontując dom warto rozejrzeć się za firmą zajmującą się cięciem betonu i wierceniem w betonie. U mnie na przykład robiliśmy aneks kuchenny i firma http://wierceniebetonu.com/ wycięła nam idealnie równy prostokąt w ścianie tak że nie trzeba było kłaść gipsu i robić żadnych poprawek.

REKLAMA

 karambee

08.02.2017 11:41

Remontując dom warto rozejrzeć się za firmą zajmującą się cięciem betonu i wierceniem w betonie. U mnie na przykład robiliśmy aneks kuchenny i firma wycięła nam idealnie równy prostokąt w ścianie tak że nie trzeba było kłaść gipsu i robić żadnych poprawek.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy