REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Najwieksze bledy i sukcesy list wyborczych

# politolog 6

01.11.2006 13:37

Okreg pierwszy. Niezla lista lewicy stawia nie tylko na zelazny elektorat, ale poprzez umieszczenie np. Wyszomirskiego poszerza szanse na inne glosy.
Dobra lista PiS -popularny lekarz na czele i pozyskanie Woźniakowskiej. Slabosc listy Po- moze się skonczyc na jednym mandacie. Te same nazwisko to za malo. Po przydałby sie Kozlowski- wtedy moglby byc drugi mandat. NO i wielka strata Woźniakowskiej.
Okreg 3 Troche blada lista Gospodarnosci sam Semetkowski moze nie wypracowac 2 mandatow. Niezly ruch PO postawili na mlodych w okregu, gdzie duzo ludzi bedzie przenosic swoje glosy z kampanii parlamentarnej. Jesli mlodzi beda prowadzic aktywna kampanie moga byc 3 mandaty-to naturalne zaplecze PO. Zaniechanie PiS oproc mandatu Ostrowskiego i Stanczyka mogliby powalczyc o 3, gdyby dali np. Pusza, albo pania Mierzejewska.
Okreg drugi GENIALNY ruch Smoka z Wlodkowskim - dzieki temu maja tam drugi mandat i wygrywaja w dzielnicy. Mocna lista PO i Lewicy. Lewica oprocz swoich asow siegnela tez po znane nazwiska- ruch z Filipowiczem juniorem to dodatkowo min. 60 glosow.
Slabo sie postaral Pis-strata Wlodkowskiego to minus 1 mandat. powinni wtedy sie ratowac znanymi nazwiskami: Madej, Teresiak senior, ktos z kregow koscielnych. Tego zabraklo i bedzie tylko jeden mandat Zajca lub Pastera. A wybory chyba rozstrzygna sie w dwojce. Gospodarnosc 7 , Po 6, Pis i lewica po 5. Koalicja Gosp. i PO plus moze Pis.

# wyborca

01.11.2006 14:33

w II mocna PO?? przecież tak naprawde na tej liście mocny jest tylko kaznowski.. a pozostałych listach tak samo.. "mocni" PO-wcy pouciekali do PISu i PO nie miała czym list zapchać.. sami młodzi, nieznani, bez doświadczenia (choć to mogą być akurat argumenty "za") ale nie życzę im dużo mandatów - zresztą nie chcę mieć dublerów Oracza..

# zyta z Choszczówki

01.11.2006 14:35

PELc to 300 głosów lekko.

REKLAMA

# piotrek

01.11.2006 20:40

politologu,
jestem pewien, że Anna ucieszyła się, że nie stratuję wcale, ale....jest taki pan, lekko pochylony, który chyba Annę prześcignie, zresztą nie wiem, jak lokalna ludnośc jest teraz do niego nastawiona, ja mu tam troszkę napsułem, bo uświadomiłem ludków o niebezpieczeństwach lokalizacji stacji bazowej na tym bloku i ludki poszli za mym głosem...oj żałuj Ostry, oj żałuj, pomimo ,iż nie cierpię PISU, danego słowa nie złamałbym, słuchaj sie dalej pryncypałów, to dłużej będziesz na wyższych stanowiskach.
Szewczakowa czy jak Jej tam też nieźle nazbierała w poprzednich wyrobach, Sosnowski przypalony, Sztorc o ile orientuję się nie startuje w tym okręgu , w którym jest najlepiej znany, jakaś przeprowadzka słyszałem, tyle, że 1 msc., co nie gwarantuje mu , że będzie najlepszy na liście.
Platformersi nieźle przygotowani są do kampani, ale rzeczywiście nie samą etykietą wygrywa się wybory, co mie niepokoi, bowiem Gospodarność na tym będzie zyskiwała( czego z całego serca im nie życzę).
Jeżu raczej budjet, Nalbert nie wiem.
No i Wąsaczowi...tym razem Ewunia skorzysta, ale jak Wąsacz zgarnie jak poprzednio, to i sister budjet, oj niedobrze, niedobrze...no qrwa nie ma wyjścia ,WSZYSCY GŁOSUJEMY NA PLATFORMERSÓW.
Ostanio ze Smokim( broń boże nie mylić z Wąsaczem) troszke pogadałem, Smok jest wporządku, zreszta z jednej budy jesteśmy, pamiętasz DUBIELAKA Smoku? Szkoda, że is dead, bo to był bardzo wporządku człowiek, przynajmniej ja tak to odbierałem.
LPR i Andrzejkowe plus coś tam tylko porozbijają głosy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024