REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# pakol

23.10.2019 10:13

włoska pizza to miękkie ciasto prawie surowe...

# Bemowiak

23.10.2019 22:13

Okej pizzy nie dałem ale pasty to jakiś śmiech na sali ... Makarony to nie wasza specjalność serio a jak podajecie 2 porcję to chociarz zróbcie aby były równe ...

 jeremi

24.10.2019 16:50

Jedzenie tam jest mocno średnie, bez rewelacji

REKLAMA

# Emil

05.03.2020 19:53

Wybredny szczególnie nie jestem ale na pizzę to wolę sie przejśc albo zamówić dostawe z Pizzerii Złota 65. Mam zaufanie do nich bo widać ze o produkty to dbają jak mało którą pizzeria ever. Wszystko ma smak, nie jest to tylko sos, ale każdy skladnik ma znaczenie, nie jest przypadkowy. Samo menu maja ciekawe, a jak komuś nie gra to zawsze może sobie samemu złożyć sklad takiej pizzy

 MaksMan

27.04.2020 09:40

Ja polecam restaurację http://www.szkutnia.waw.pl/. Pyszne jedzenie, miła obsługa i niezłe ceny.

# adasko

18.05.2020 23:42

Uwielbiam pizzę lucifero z oryginalnymi włoskimi dodatkami. Serwują ją w San Lorenzo, ale można też zamówić dowóz przez roomservice. Mają też w ofercie pizzę na metry i świetne tiramisu na deser :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA