REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najlepsze lody w Warszawie?

# lodydlaochlody

06.05.2018 22:58

Cześć, szukam jakiejś dobrej lodziarni na starówce. Co możecie polecić?

# idka

06.05.2018 23:05

Hej ;)
testowalam kilka miejs i wedlug mnie najlepsza jest miejscowka na świętojańskiej 21 kolo fontanny
masz tam masę smakow do wyboru, a dodatkowo mozna sobie usiąsc i wypic dobra kawe lub zjesc sniadanie :D
a co do lodow to sa serio odjechane smaki, tak na moje oko bedzie wiecej niz 30, wiec sobie cos wybierzesz, a i sa do wyboru jeszcze wloskie ^^
smacznego!

# loki321

06.05.2018 23:08

Nom, zdecydowanie ta lokalizacja. Jeśli chodzi o ceny, to chyba wszyscy oscylują w granicach 4zł. Ale tam masz faktycznie największy wybór i możesz sobie bez problemu wziąć te włoskie.
Smacznego ;)

REKLAMA

# karol124567

28.05.2018 23:09

Cukiernia Warszawska może? Yup, zdecydowanie świetne lody. Można się najeść i ochłodzic, a teraz przy tych afrykańskich upałach co nadciągają to bedzie ważne zadanie ;)

# ssyf reklama

30.05.2018 09:40

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

 ivonicz

24.06.2018 16:10

Najlepszy deser, jaki jadłam ostatnio, serwowali w Restauracji Akademia. Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi i to w bardzo przystępnej cenie. Poza tym próbowałam także innych dań i naprawdę są przepyszne. Szczególnie proponuję skosztować fondant czekoladowego z białą czekoladą na musie wiśniowym. Sami zajrzyjcie do ich menu na stronie. Aż kusi, żeby wszystkiego spróbować.

REKLAMA

# Ribos0

26.06.2018 08:25

Do takich lodów to polecam dobrą kawę. Najlepiej coś z dobrej palarni. Moja ulubiona to https://finestcoffee.pl

# Lala

30.08.2019 19:29

Nie wiem jak na starówce ale super lody są w Piccolo Strumykowej. To jest generalnie sieciówka (chyba franczyza?) więc pewnie w innych miejscach też coś znajdziesz.

# Jagoda

07.09.2019 18:22

Dzięki za polecenie Piccolo - rzeczywiście rewelacja. Dobrze, że się wyrobiłam przed załamaniem pogody.

REKLAMA

# izabella

20.10.2020 11:28

W Polomarkecie są czeste promocje a To bardzo dobra wiadomość bo powiem Wam szczerze ze ja ostatnio pochłaniam duże ilośći lodów i takie promocje sa dla mnie mega zachęcające .
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe