REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

najlepsza cukiernia

# ergo

03.07.2003 12:41

ktora w Legionowie cukiernia jest najlepsza?

# węgier

27.08.2003 14:29

żadna

# Izabela88

25.09.2017 11:40

Nie wiem jak bylo w 2003 roku , bo wtedy byłam nastolatka i pilnowalam bardziej nauki niz chodzenia po cukierniach , natomiast teraz świetna cukiernią w Legionowie jest Sweet Home ;) pyszne ciasta , kawa oraz Lody ;) Pychaaa ;)Są naturalne , robione z naturalnych składników ;)

REKLAMA

# syfiasssta reklama

25.09.2017 12:46

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

# Olaaa90000

27.09.2017 10:45

Szukacie trenera lub instruktora sportowego? To nie możecie ominąć tej wyszukiwarki :) Serio, mają tu wszystko, czego potrzeba miłośnikom sportu :)
lepszytrener.pl/trening-funkcjonalny

# traczek

27.09.2017 11:42

super, wspaniale, cudownie.
Dobry sklep nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu
Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# BonnieTe

30.05.2018 20:34

drogi traczku - forum jest od dzielenia sie opiniami oraz doświadczeniami , a jezeli Ci się to nie podoba to po prostu nie wchodż na fora ;) A najlepsza cukiernią w Legionowie wg mnie jest Sweet Home. Ciasta mają bardzo dobre na każdą okazję

# anty spoamer

06.06.2018 15:30

doprawdy super .....bełkot

# Daroo

07.06.2018 23:36

#BonnieTe napisał(a) 30.05.2018 20:34
drogi traczku - forum jest od dzielenia sie opiniami oraz doświadczeniami , a jezeli Ci się to nie podoba to po prostu nie wchodż na fora ;) A najlepsza cukiernią w Legionowie wg mnie jest Sweet Home. Ciasta mają bardzo dobre na każdą okazję

To forum już dawno przestało służyć do dzielenia się opiniami i doświadczeniem, stało się bezpłatnym słupem ogłoszeniowym do promowania szpetnego marketingu i kryptoreklamy
Co post to reklama czegoś tam

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy