REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najem długoterminowy samochodu

# Adrianst

17.05.2022 12:43

Chcę wziąc samochód w najem długoterminowy. Zastanawiam się czy jest mozliwy "od 1-go dnia dzialalnosci" czy trzeba miec jakąś historię przychodów?
Brałem pod uwagę leasing. Ale z tego co wiem, raczej nie mam szansy na wzięcie bez historii.

# fachowy

17.05.2022 12:57

Miałem podobny problem, ale udało mi się w Master1. Musialem jedynie wpłacić depozyt. Z tego co wiem to w przypadku leasingu trzeba mieć minimum rok udokumentowanych dochodów na działalności. A i tak nie dadzą Ci leasingu na auto klasy premium.

# Adrianst

20.05.2022 11:24

Mogę się dopytać jakie auto brałeś u nich w najem? Depozyt był na poczet rat, czy może zwrotny po 3 miesiącach?

REKLAMA

# Fachowy

24.05.2022 08:07

Depozyt zwrotny po oddaniu samochodu do firmy (czyli po zakończeniu umowy najmu).

# tomczyk

26.05.2022 13:40

Sam niedługo kończę leasing i zdecydowałem się na najem długoterminowy. Z wyborem auta problem,bo rodzina się powiększa i potrzebne 6 miejsc,a samochodów z trzecim rzędem zbyt wiele nie ma,a Seat Tarraco trochę za drogi ;) Potrzebuję zatem po 2018/19r.,np. Renault Grand Scenic, Espace, traveller, fiat Doblo, jestem też otwarty na inne; okres 12-36mcy, z serwisem, oponami i OC/AC. Zdecydowałem się włąsnie na Master1. Może są tutaj osoby zorientowane w temacie i doradzicie co wybrać? A może jakieś inne propozycje?

# online

26.05.2022 13:59

Tak z ciekawości czemu przerzucasz się z leasingu na najem długoterminowy? Sam obecnie szukam samochodu w leasing, z najmem dlugoterminowym nie jestem zaznajomiony. Jest wygodniejszy czy tańszy? Jaką ma przewagę nad leasingiem?

REKLAMA

# tomczyk

26.05.2022 14:23

Ogólnie chcę odpocząć od wszelkich napraw, martwienia się fachowcami, czy odpocząć od wiecznie rosnącej ceny ubezpieczenia. Takie "samochodowe wakacje". Poza tym chcę wynająć jakieś porząniejsze auto. Biorąc pod uwagę to jak bardzo auto traci na wartości w pierwszych latach, może się okazać, ze wynajęcie będzie opłącalniejsze niż leasing. Poza tym rata miesięczna wcale nie jest taka droga, zobacz sobie w master1. Na stronie możesz sobie wyliczyć miesięczną ratę.

# Kosi

26.05.2022 14:58

Jeśli chodzi o ładowność, jest pewien samochód, który jest względnie tani i mega pakowany. Sprawdź Forda Tourneo w wersji Grand 7 miejsc.
Nie jestem pewien jednak czy jest w Master1. Musisz zobaczyć na stronie.
Ogólnie polecam znaleźć trochę czasu i wybrać się na ich plac i pogadać z ludźmi tam pracującymi. Może podpowiedzą Ci jakieś auto, doradzą co akurat będzie wolne na wynajem.Czasami wpadają jakieś perełki i trzeba tutaj szybkiej decyzji.

# itacz

27.05.2022 10:00

Najem długoterminowy jest wygodny. Umowę podpisujesz na ile chcesz, nie ma problemu z jej rozwiazaniem przed czasem, jeśli akurat chcesz zrezygnować. W pakiecie masz wszystko: ubezpieczenie, serwisy i opony. Poza tym wybór aut jest spory, można jeździć w dobrej cenie konkretnym autkiem bez konieczności kupna ;)
Auta w ostatnim czasie bardzo podrożały, tak więc najem moim zdaniem jest bardziej opłacalny niż kupno. Musisz sam sobie przekalkulować.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break