REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Ireneusz

26.11.2012 09:35

TYlko u nas. Brakuje na sprawy podstawowe i ważniejsze, ale wydamy na coś co nie jest konieczne.

# KM666

26.11.2012 10:57

np. na napis albo stare palety.

# Rafik67

26.11.2012 15:33

moze byście zrobili w końcu porządek z bobrami co se mieszkają na tyłach Castoramy i raz po raz piętrzą wody w kanałku...........ja proponuje wpiełdol i na kamczatkę jednym transportem z tymi co dali pieniądze na napis i palety :)

REKLAMA

# Bea

30.11.2012 15:02

Rozmawiamy o kolejnych budżetach, a rzeczywistość jest taka, ze nie ma pieniędzy na podstawowe działania.
Mieszkam na Zaciszu. Co roku jest problem liści, gdzie je wywieźć , co z nimi zrobić, bo palić nie należy > za pytałam mailem urząd dzielnicy . Już po miesiącu ( tak !) dostałam odpowiedź, ze zbiórki liści od mieszkańców się nie przewiduje, bo gmina nie ma pieniędzy.
To może tak zainwestować najpierw w te śmieci, aby ich nie było potem w lasku , w rowach itd ?

# pies na drodze

04.12.2012 14:17

#Rafik67 napisał(a) 26.11.2012 15:33
moze byście zrobili w końcu porządek z bobrami co se mieszkają na tyłach Castoramy i raz po raz piętrzą wody w kanałku...........ja proponuje wpiełdol i na kamczatkę jednym transportem z tymi co dali pieniądze na napis i palety :)

rotfl :D

 lukasz.b

04.12.2012 14:41

Liście? Człowieku masz problem z liśćmi!? Straszne! Ja w zimę wychodząc z podwórka wchodzę w błoto do kolan... A ulica istnieje od 58r ubiegłego wieku! To jest problem, takich ulic jest mnóstwo na Zaciszu, a dzielnica wydaje 7mln na czesanie trawy zdłóż kanałku! Farsa! A Pan Poczesny niech zacznie w końcu firmować sprawy nie tylko obok swojego miejsca zamieszkania...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break