REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Mieszkanka

13.04.2015 23:24

Ile lat temu, przy okazji likalizacji kupców na Marywilskiej, HGW obiecała modernizację Płochocińskiej i Marywilskiej??????
Ile jest ruchliwych ulic na Białołęce bez oświetlenia? Kąty Grodziskie, Zdziarska. I zawsze to samo- nie ma gruntów, nie można pozyskać. Ogarnia pusty śmiech. Jakoś lewobrzeżna Warszawa buduje ulice, stawia latarnie. Można? Można! W Białołęce brak silnej władzy, która potrafiłaby załatwić coś w mieście. Na wszystko jest tylko jedna wymówka powtarzana od lat jak mantra. Nic nie da sie zrobić, bo grunty prywatne.

# Obiektywny

14.04.2015 01:51

Do ZDM: ale oprawy te powinniście wymienić już co najmniej 20 lat temu... Można też wkręcić lampy sodowe będące zamiennikami lamp rtęciowych dające niemal połowę więcej światła i pobierające nieco mniej energii np. Polamp-Warszawa WLS 210 ED albo wymienić oprawy na zdemontowane z innych ulic przy okazji modernizacji ale będące w dobrym stanie tak jak ZDM zrobił m.in. na ul. Estrady. Nawet wymiana wyeksploatowanych rtęciówek które znacznie utraciły strumień poprawiła by sytuację (ale od zaczyna się wycofywanie z rynku lamp rtęciowych zgodnie z dyrektywą UE, będą dostępne do wyczerpania zapasów magazynowych producentów lub importerów)

# lol

14.04.2015 13:10

"nie da się" i kropka

REKLAMA

# HankaOszukała

14.04.2015 19:40

Hanka obiecywała (za Czajke ze spalarnią i za kupców) modernizację Plochocinskiej i Marywilskiej, i oszukała :(
nie stawiajcie tych latarni bo powiedzą że przez z to nie mozna poszerzyć drogi! Panie Tumasz, prosze przycisnąć koalicjanta z PO i znaleźć środki chociaz na Marywilską!

# Lampa

15.04.2015 23:43

To takie latarnie jeszcze są w Warszawie?

# kolh

16.04.2015 13:27

Ja tam w dzień bałem się iść, w niektórych miejscach w ogóle nie ma chodnika. Przy przejściu dla pieszych stałem 7 minut dopiero się ktoś zatrzymał, bo nie szło przejść. Do prystanku można dojść tylko z jednej strony, z drugiej błoto bez chodnika. Masakra.

REKLAMA

# marywil

17.04.2015 21:43

Właśnie zróbcie w końcu porządek z Marywilską i Płochocińską drogi i chodniki to chyba jesczela lata świetności lat 60 i 70 tych

 matt

18.04.2015 11:45

Myślicie, że to coś da? Kiedy napisałem pismo do UD to mi odpisali, że jak zwykle na nic nie mają pieniędzy i... i napisali mi jeszcze że 1994 roku to było mniej ulic utwardzonych niż teraz plus jeszcze jakieś inne statystyki z lat 90-tych... Ręce mi opadają...Mamy 2015 rok. A w Wydziale Infrastruktury dalej żyją latami 90-tymi! Co mnie interesuję, co wtedy było? minęło już 21 lat! Mentalnośc niektórych urzędników jest porażająca.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024