REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Erwin_R2D2

09.11.2022 12:52

A ja, mieszkaniec Tylżyckiej, który jeździł 118 na trasie Most Grota-Roweckiego - Ludna??? Też mam się przesiąść do metra? Głupie, tępe, niewyuczalne sk******ny?

# Urzędniczy smród bezmózgowia

09.11.2022 15:16

Z mundralami z ZTM nie ma co rozmawiać. Dla tych słoików Powiśle to tylko bezpośrednia okolica stacji metra: Centrum Nauki Kopernik. Panowie z ZTM zapamiętamy to, a taczki stoją w piwnicy.

# Tutejszy

09.11.2022 15:23

Idąc waszym tokiem rozumowania to trzeba zlikwidować 112, 114 z Bródna oraz inne linie obsługujące Zieloną Białołękę, które jeżdżą S8 (Trasa Toruńska). Bydlaki oszczędzają pod przykrywką metra.

REKLAMA

# Tolek_niebanan

09.11.2022 16:35

A ja nadal nie pojmuję, co otwarcie M2 na Bemowie ma do tego, że od września nie da się dojechać bez przesiadek z Gwiaździstej do Niedźwiadka. Czy ja o czymś nie wiem?

# Maxiflo

09.11.2022 20:14

Ciekawe jakie konsultacje z kilku placówek szły oficjalne pisma-petycje, prywatnie też wysyłaliśmy. 118 może i łączy Bródno i Powiśle ale nie pokrywa się z linią M2.

# czytelnik

09.11.2022 20:15

Autobusów nie będzie na razie więcej, bo po prostu nie ma kierowców. Zapomnijcie o dłuższych trasach i przywróceniu linii. Urlopów za 2022 rok jedna z firm przewozowych nie chce w tym roku dzwać kierowcom, bo mają problem z planem wyjechać. I na razie poprawy nie widać. Masz wolny weekend? To ciągle telefony żeby przyjść do pracy z wolnego. Kierowcy też ludzie, mają swoje życie i rodziny. I nie wszyscy chcą ciągle siedzieć za kółkiem.
Ciągle zmiany w grafikach, trudno życie zaplanować. Dużo ludzi zwalnia się po prostu, bo mają dosyć, ale o tym cisza. Pieniądze nie są rewelacyjne, ale według reklam na monitorach, to zarabia się ogromną kasę. Pozdrawiam.

REKLAMA

# Tolek_niebanan

10.11.2022 10:05

No dobrze, to niech powiedzą wprost: nie mamy kasy, Kierwiński zablokował Trzaskowskiemu podwyżkę cen biletów, a nie wmawiają ludziom, że dojadą z Rudy na Solec M2, bo to śmiech na sali gromki i serdeczny.

# wkurzony_na_max

10.11.2022 21:02

ZTM czy też WTP w obecnej formie powinno być zlikwidowane i zaorane do gołych skał. Obecni pracownicy ich dzieci oraz najbliższe rodziny łącznie z kolejnymi pokoleniami powinni być wpisani na czarną listę z zakazem pracy w jakichkoliwek urzędach związanych z komunikacją. Stawiam orzechy przed diamentami, że kasa na utrzymanie tej rzeszy urzędników stanowi 50% jak nie więcej budżetu na komunikację. Dlatego nie ma kasy na kierowców czy motorniczych a aktualne pensje są atrakcyjne wyłącznie dla azjatów... A do tego rządy pis dołożyły swoje, inflacja, ceny paliwa czy prądu...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA