REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# RJW

24.01.2019 17:29

W eksploatacji zawsze jest coś za coś. nie ma takiego prostego przełożenia o jakim tu piszecie. Też jestem wściekły z powodu obwodnicy, ale też z powodu odwlekania zabudowy placu Defilad. Oczywiście ważna jest kolejność, ale nie tylko w danej chwili, ale także w okresach poprzednich. A tu widać niesystemowe projektowanie miasta oraz złe formułowanie celów. Kto np. pisał o grochowskiej barierze kolejowej? No ja tylko, a urzędnicy pisują do mnie i innych bajeczki biurokratyczne ucinając wszelką wymianę myśli. nawet konsultacje podpisane jako konsultacje są słabo wykorzystywane. @Grochow.Praga

# qvertz

24.01.2019 20:39

I pomyśleć, że można było pięknie odtworzyć pierzeje ul. Marszałkowskiej, Świętokrzyskiej, Alej Jerozolimskich, czy Chmielnej. Odbudować wspaniałe kamienice, które stylem nawiązywałyby do epokowych rozwiązań w Paryżu. Wolą postawić takie potworne architektoniczne g..., które tak jak PKiN na wiele lat zepsują wielkomiejski charakter stolicy Polski. To rządzące w Warszawie mentalnie zsowietyzowane towarzycho nie ma nic wspólnego z ideami Prezydenta Stefana Starzyńskiego, który powiedział o tym, iż "wierzył, że Warszawa wielką będzie". Tym potomkom ciemnoty i spadkobiercom ruskich śmierdzących walonek życzyć należy tylko jedno - pakujcie manatki i won z Warszawy!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break