REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# RJW

24.01.2019 17:29

W eksploatacji zawsze jest coś za coś. nie ma takiego prostego przełożenia o jakim tu piszecie. Też jestem wściekły z powodu obwodnicy, ale też z powodu odwlekania zabudowy placu Defilad. Oczywiście ważna jest kolejność, ale nie tylko w danej chwili, ale także w okresach poprzednich. A tu widać niesystemowe projektowanie miasta oraz złe formułowanie celów. Kto np. pisał o grochowskiej barierze kolejowej? No ja tylko, a urzędnicy pisują do mnie i innych bajeczki biurokratyczne ucinając wszelką wymianę myśli. nawet konsultacje podpisane jako konsultacje są słabo wykorzystywane. @Grochow.Praga

# qvertz

24.01.2019 20:39

I pomyśleć, że można było pięknie odtworzyć pierzeje ul. Marszałkowskiej, Świętokrzyskiej, Alej Jerozolimskich, czy Chmielnej. Odbudować wspaniałe kamienice, które stylem nawiązywałyby do epokowych rozwiązań w Paryżu. Wolą postawić takie potworne architektoniczne g..., które tak jak PKiN na wiele lat zepsują wielkomiejski charakter stolicy Polski. To rządzące w Warszawie mentalnie zsowietyzowane towarzycho nie ma nic wspólnego z ideami Prezydenta Stefana Starzyńskiego, który powiedział o tym, iż "wierzył, że Warszawa wielką będzie". Tym potomkom ciemnoty i spadkobiercom ruskich śmierdzących walonek życzyć należy tylko jedno - pakujcie manatki i won z Warszawy!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024