REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

MPO nie sprząta~!!!

# zaciszanin

18.02.2003 20:57

Dlaczego MPO nie chce zabierać toreb ze smieciami jak leżą obok pojemnika, który jest pełen. dzwoniłem na Kopijników i powiedzieli, że umowa mówi o jednym pojemniku raz w tygodniu. OK, ale czasami pojemnik jest pełen, a zdarza się, że jest do połowy wypełniony. Przecież MPO to nie jest firma czysto komercyjna. Jest dofinansowywana przez miasto i powołana do utrzymania czystości. Normalnie jeden kubeł mi starcza, ale teraz miałem kilka weekendowych imprez karnawałowych i zabrakło miejsca. I dwa razy z rzedu zostawili torebki. Za trzecim razem nie przeszkadzało im przyjęcie 10 zł, umowa juz nie miała znaczenia.

# z Białołęki

19.02.2003 16:22

Co tydzień obserwuje chłopców z MPO. Dzisiaj na przykład oprócz pełnego pojemnika leżały dwa czarne worki. Śmieciarz raczył zabrać jeden, jak zabierał pojemnik. Gdy go odnosił po drugi worek już się nie schylił. Widać to norma. Białołęka czy Zacisze.

# Mirek_2

22.03.2003 17:47

Przy okazji głosu o MPO poruszam inny temat: MPO nigdy nie sprząta po sobie! Kiedy zabiorą śmieci, w miejscu, gdzie stała śmieciara zostaje śmierdzący "dywanik", który potem sprzątną dozorcy (nieraz po wielu godzinach) albo rozwieje wiatr. Tak się dzieje od lat, mimo wielu interwencji w gminie, MPO i zarządzie oczyszczania. Nie ma mocnych. Mój głos nie tu nie da - wiem o tym, ale przynajmniej mi trochę ulży. gdybym tak znał nazwiska śmieciarzy, to bym je wszystkie tu wypisał.

REKLAMA

# obserwatorium

09.06.2013 02:31

i niewiadomo kto będzie sprzątał po 1 lipca 2013 roku.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break