REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Możecie mi polecić jakiegoś psychoterapeutę

# Asia66

13.12.2021 15:04

Możecie mi polecić jakiegoś psychoterapeutę, który działa w kierunku terapii dotyczącej seksualności? Ewentualnie kogoś kto jest seksuologiem i zajmuje się psychologią. Zależy mi na kimś z doświadczaniem kto faktycznie będzie w stanie profesjonalna pomoc w tym zakresie zaproponować. Jeśli jesteście w stanie coś polecić to dajcie znać jak to dokładnie wygląda.

# Luiza33

03.01.2022 09:14

Skontaktuj się z klinika PanMedic i spróbuj umówić do doktora Imielińskiego. Wielkie doświadczenie w terapiach psychologicznych. Ja już po tym zamknięciu i pracy zdalnej miałam dość wszystkiego a jakoś mi z tego pomógł wyjść bo chyba depresja mnie już na poważnie brała.

# AnnaT

19.04.2022 15:20

Moim zdaniem warto rozważyć psychoterapie online, ja korzystam z tej formy i jestem bardzo zadowolona, duży komfort, wygoda i anonimowość, więcej na ten temat możesz przeczytać w tym artykule na stronie https://wetalk.pl/blog/czy-warto-skorzystac-z-pomocy-psychologa-online/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break