REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe

# Janusz33

26.10.2021 13:32

Jak możecie mi polecić dobre biuro rachunkowe, które działa na wysokim poziomie i jesteście z niego zadowoleni to dajcie znać. Zależy mi na kimś kto faktycznie dobrze zna tematykę i jest na bieżąco z przepisami, tak że będzie w stanie mi zapewnić obsługę na wysokim poziomie. Najlepiej takie biuro, z którym będzie dobry kontakt.

# piotreek

03.11.2021 13:47

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z www.effepro.eu. Biuro z Warszawy, funkcjonuje na wysokim poziomie, z dużym doświadczeniem w branży. Jak ktoś będzie szukał kogoś do prowadzenia księgowości to uważam, że z nimi nawiązać współpracę warto i na pewno zajmą się tymi kwestiami w odpowiedni sposób. Biuro godne zainteresowania i zdecydowanie godne polecenia.

# biurox

04.11.2021 05:36

największy problem ostatnio to ogarnianie tego całego polskiego ładu :/ w moim biurze wygląda że dają z tym radę, nawet edukująhttps://biuro.radom.pl/aktualnosci

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA