REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Mootcykl używany HondaPlaza

 Ordek55

14.11.2016 21:09

Cześć :) Co sądzicie o HondaPlaza warto kupić u nich motocykl używany, bo już jeden mam na oku, jednak wcześniej chciałem poznać wasze opinie. Pozdrawiam :)

# Qureki

15.11.2016 16:01

Jak najbardziej tak :) Ja już jakieś 3 lata temu kupowałem Hondę CBR 125 u nich i jestem ich zadowolonym klientem. Zapewniają gwarancję legalności, stanu technicznego oraz gwarancję umowną na pół lub cały rok. Obsługa również na najwyższym poziomie wszystko pokazali, uzgodniliśmy wspólnie wszystkie warunki i do tej pory jeżeli chodzi o serwis wykonują go u nich.

# Pawlak0

16.11.2016 21:26

W przypadku motocykli jak i samochodów mają fajna ofertę przygotowaną na prawdę z głową, a to duży plus dla klienta. Wszystko jest sprawdzone na ścieżce diagnostycznej, prawnie również. Co do ceny jak za tak przygotowane auto/motocykl na prawdę warto, bo perełki trafiają się u nich dużo częściej. Sam staram siec o jakiś czas zaglądać na ich stronę.

REKLAMA

# Viron7

19.11.2016 14:59

HondaPlaza to największy autoryzowany salon motocykli Honda w Polsce. Mają motocykle nowe jak i używane. Ostatnio bardzo wpadł mi w oko jeden a mianowicie HARLEY-DAVIDSON Sportster 883. Sprawdziłem warunki zakupu i na prawdę są świetnie. Międy innymi w rozliczeniu można oddać swój stary motocykl, zaświadczenie o legalności pojazdu, kompletną informację na temat stanu technicznego motocykla
oraz gwarancję nawet na motocykl używany.

# DanielKrank

16.05.2017 09:10

Zgadzam się z poprzednikami, jak motocykl z Hondy to przede wszystkim warto szukać go w HondaPlaza. Salon o największym wyborze motocykli nowych i używanych. Na miejscu magazyn z częściami i serwis.

# RafałSamant

06.07.2017 08:08

I jak Ordek55 co wybrałeś/ Byłbym wdzięczy jakbys się z nami podzielił, bo sam zastanawiam się co wybrać. HondaPlaza przyciągnęła mnie wielkościa oferty tylko jeszcze nie wiem co z tego wybrać ardziej motocykl turystyczny czy jednak cos szybszego :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA