REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

MILCZĄCY RADNI DZIELNICY BIAŁOŁĘKA!!!

# Marysia

17.07.2005 10:46

AGNIESZKA DUTKIEWICZ ORAZ EWA KOŁACZYK-TO 100% NIEMOWY.POWINNI OCENIĆ ICH ZAANGAŻOWANIE W DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNĄ- ZA NASZE PIENIĄDZE WYBORCY.

# BIAŁOŁĘCKIE PASOŻYTY

17.07.2005 16:14

Te Panie "radne" to PASOŻYTY samorządowe nic nie robią i nic nie potrafią. Natomiast co miesiąc za nic biorą nasze pieniądze. Powinny pójść do pracy do Auchan-a,wtedy by mogły zarobić uczciwie 500 złotych na miesiąc .

# Kasia z Portowej

17.07.2005 16:59

Należy o nich pisać i głośno mówić,żeby te miernoty nas nie reprezentowały w przyszłości.Miernoty samorządowe myślą wyłącznie o własnej kiesze.ni

REKLAMA

# PIELĘGNIARKA

17.07.2005 17:07

Do pielenia buraków należy pogonić radne skoro się na niczym nie znają.Dać Ewie i Agnieszce po 1 ha do opielenia.Może uczciwie zarobią pieniądze.

# HAŃBA

17.07.2005 19:26

To są karierowiczki a nie działaczki społeczne.

# Jacek z Erazma

17.07.2005 22:39

Zgadzam się z "Hańbą".W tym wykazie należy ująć także Stefana Zawadzkiego.

REKLAMA

# Lilka z Portowej

18.07.2005 09:54

Diety radnych te nieroby winny oddać bezrobotnym.Wstydu nie mają.

# Nauczycielka Ania.

19.07.2005 02:02

Agnieszka Dutkiewicz-chce być posłanką do Sejmu z SDPL. Nie wiem czy płakać czy się śmiać.

# Kasia z Portowej

19.07.2005 22:29

Takich nieudaczników jest pełno w tzw.Gospodarności Pana Smoczyńskiego.

REKLAMA

# Pielęgniarka z Pancera

20.07.2005 11:09

Dobrze,że milczą.Nigdy nic mądrego nie miały do powiedzenia.

# Jakie to są ugrupowaniachh

20.07.2005 12:44

Do opisanych wyżej radnych,którzy za nic mają mieszkańców,należy dodać: Marka FRONCZAKA , Annę DZIEWULSKĄ , Ewę KOŁACZYK ,Agnieszkę DUTKIEWICZ , Teresę MACIEJEWSKĄ , Elżbietę MAJLERT , Lidię POLIT , Stefana ZAWADZKIEGO.Mają ogromne ambicje i nic ponadto.

# aa

23.07.2005 07:49

Ludzie !!!!
Przecież to Wy po raz drugi już z rzędu wybraliście tych ludzi do Rady.
Miejcie do siebie pretensje i zrozumcie, że wybór zależy od Was.
A skoro już tak bardzo na nich narzekacie to zróbcie zbiórkę podpisów pod referendum o ich odwołaniu.
Zobaczymy wtedy, czy Wam będzie się chciało ROBIĆ i MÓWIĆ coś konkretnego, czy tylko potraficie "SZCZEKAĆ" na innych!!!!
W tym celu odsyłam WSZYSTKICH "SZCZEKACZY" do lektury:
"Rozdział 3
Przepisy ogólne dotyczące referendum przeprowadzanego
na wniosek mieszkańców" ustawy z dnia 15 września 2000 roku o referendum lokalnym Dz.U. nr 88 poz.985
Tam jest napisane czrno na białym co, jak i kiedy zrobić, żeby pozbyć się z rady osoby z postu "#jakie to są ugrupowaniachh"
Jak ktoś z Was zacznie pracować nad tym tematem z pewnością się podpiszę pod listą poparcia dla referendum.
Wystarczy zebrać tylko 10% głosów uprawnionych do głosowania.
Powodzenia "SZCZEKACZE" !!!!

REKLAMA

# Sylwia

23.07.2005 12:07

"aa",co ciebie tak obrusza,że internautów wyzywasz od "szczekaczy".Uderz w stół a nożyce,się odezwą.Z pewnością jesteś mierntą samorządową opisaną wyżej.Rozumiem wściekłość i bezradność :Agnieszki,Ewy,Anny,Stefana ,Marka i paru innych nieudaczników.Wyborcy was ocenili.Wasze kłamstewka już za rok się skończą.Pójdziecie na zieloną trawkę.

# prawnik

24.07.2005 00:25

AA- poucz sie troche, Białołeka to dzielnica- wiec nie wystarczy 10% z obszaru dzielnicy, by odwołac te rade trzeba robic referendum o odwołanie całej rady Warszawy, a to 10 % warszawiakow.

# aa

24.07.2005 08:19

do prawnika
Rozdział 3
Przepisy ogólne dotyczące referendum przeprowadzanego
na wniosek mieszkańców
Art. 11.
1. Z inicjatywą przeprowadzenia referendum na wniosek mieszkańców jednostki samorządu terytorialnego wystąpić może:
1) grupa co najmniej 15 obywateli, którym przysługuje prawo wybierania doorganu stanowiącego danej jednostki samorządu terytorialnego, a w odniesieniu do referendum gminnego - także pięciu obywateli, którym przysługuje
prawo wybierania do rady gminy,
2) statutowa struktura terenowa partii politycznej działająca w danej jednostce samorządu terytorialnego,
3) organizacja społeczna posiadająca osobowość prawną, której statutowym terenem działania jest co najmniej obszar danej jednostki samorządu terytorialnego.
2. Podmioty, o których mowa w ust. 1, zwane są dalej inicjatorami referendum
Do Sylwi
Nie jestem miernotą samorządową bo nie jestem radnym.
Na razie jestem aa.

REKLAMA

# Kasia z Portowej

24.07.2005 13:51

"aa" jeszcze nie znudziło się tobie głupoty wypisywać.-jesteś grafomanem.Napisz konkretnie co sądzisz o każdej z tych miernot samorządowych-być może przekonasz jeszcze nie przekonanych.

# aa

24.07.2005 15:15

Kasiu z Portowej
Moja opinia to tylko jeden spośród około 20000 tysięcy głosów wyborców mieszkających w tej dzielnicy.
Dlatego nie piszę teraz co sądzę o obecnych radnych.Osądzę ich za rok przy urnie wyborczej, do której z całą pewnością pójdę.
Jeśli teraz, znajdzie się 14 odważnych obywateli, którzy zdecydowanie powiedzą NIE, dla obecnych radnych to będę tym 15 obywatelem, któremu ustawowo przysługuje prawo złożenia wniosku o referendum i po raz pierwszy w historii tej dzielnicy znajdę sie w gronie inicjatorów referendum.
Jeśli zaś nie będzie tych 14 odważnych to ... odsyłam do swojego postu z 23.07.2005
Na wybory do urn idzie 30 do 40 procent uprawnionych.
Ci co nie chodzą wystawiają sobie sami świadectwo dojrzałości obywatelskiej.
Na łamach tego forum bardzo mocno powrócił Pan Paweł Teresiak, który jeszcze nie umarł. Cieszę sie z tego, chociaż mógłbym polemizować z nim w niktórych sprawach, i kto wie czy tego za rok nie zrobię.

# Kasia zPortowej

24.07.2005 19:07

Do "aa",piszesz dużo i mało konkretnie.Do zebrania podpisów a przede wszystkim dla ważności referendum jest niezbędna 30% frekwencja.Wyborców należy wyposażyć w argumenty.Już teraz należy pisać o tych pazernych miernotach samorządowych całą prawdę.

REKLAMA

# Pielęgniarka

25.07.2005 12:45

Nasze "radne" się przeraziły i straciły głos.Teraz cichcem, będą się ustawiały po diety samorządowe.

# aa_vel_J-23

25.07.2005 17:47

Kasiu z Portowej
Masz rację. Do urny przy referendum potrzeba 30% frekwencji.
Do rozpczęcia procedury potrzeba 15 odważnych ludzi, którz z nazwiska i imienia powiedzą że nie chcą obecnych radnych.
Tyle ile napiosano od początku kadencji na temat radnych wystarczyłoby na dobrą TRYLOGIĘ.
Co do konkretów, to jak widać na tym forum i w prasie lokalnej, nie brakuje ich. Tylko co z tego wynika? - NIC !!!
Nie ma chętnych do rozpczęcia procedury odwoławczej. DLACZEGO ???
Jeszcze raz powtarzam, będę tym 15-tym inicjatorem, który podpisze wniosek o referendum. Czekam tylko na 14 "Gniwenych i Odważnych".
Pamiętajcie, że taki wniosek można złożyć nie później niż na 8 miesięcy przed końcem obecnej kadencji.
Czekam J-23.

# Zwolennik Samoobrony.

27.07.2005 19:45

Milczący Radni ,gęsi paść a nie sprawować mandat radnego.

REKLAMA

# Pielęgniarka.

29.07.2005 11:13

"aa_vel_J-23" -skoro jesteś taki zdeterminowany ,to zechciej być 1-szym odważnym inicjatorem odwołania naszych dietetycznych i żałosnych pań i panów radnych.Popieram.

# J_23

30.07.2005 06:45

do Pielęgniarki
To nie ja wrzucama na forum posty o złych i bardzo złych radnych i burmistrzach.
Dlatego cierpliwie czekam, na tych 14 odważnych, którzy tak wiele mają do zarzucenia naszym wybrańcom, kiedy wreszcie sporządzą wniosek o referendum.
Jak widać Ci co dużo krzyczą na forum, mało robią po za nim.
Już od 12 dni ten temat jest mielony i jakoś nie ma inicjatorów.
A skoro już mowa o tym czego nie robią radni to w zupełności się z tym o czym piszecie zgadzam.
Myślę, że czyszczenie samorządu powinno objąć też niejednego urzędnika tej dzielnicy.
Dlatego np. jestem za rozwiązaniem aby burmistrz był wybierany a nie powoływany, a dyrektorzy biur i naczelnicy pochodzili z konkursu.
Tylko kto miałby zasiadać w JURY???
I jeszcze jedno. Nie jestem tak bardzo zdeterminowany aby być pierwszym, ale na tyle bardzo aby zobaczyć czy Ci, którzy tyle razy na tym forum tak ostro krytykują - potrafią działać.
Podjęcie akcji referendalnej wiąże się bowiem z poświęceniem swojego wolnego czasu na zbieranie podpisów i agitację.
Dlatego pytam: czy są do tego chętni???
Czekam J-23

# Kasia z Portowej

30.07.2005 15:18

"J_23"-czy poza chęciami posiadasz męską wolę???.Czy potrafisz działać???Weż się za robotę ,a nie przepisuj tylko aktów prawnych.Nie czekaj bo prześpisz życie i zagubisz się w drobiazgach.

# J-23

30.07.2005 18:09

Kasiu z Portowej
Myślę, że nie przesypiam życia, które nota bene z drobiagów się składa, " In toto et pars continetur ..."
Co do roboty, to nie zamierzam się chwalić, ocenią to wyborcy o ile zechcę kandydować na radnego.
Propnonuję zatem wszystkim, którzy mają dość radnych i burmistrzów, aby uruchomili już teraz inicjtywę społeczną, polegającą na przygotowaniu obywatelskiego, społecznego komitetu wyborczego na wybory samorządowe AD 2006.
Co trzeba zrobić - odsyłam "Kasiu ... " jak zwykle do ustawy.
Niestety, prawo może być głupie, ale przestrzegać je trzeba.
Tym razem jestem gotów podjąć się organizacji takiej inicjatywy.
Oczywiście po wakacjach, bo teraz zamierzam odpocząć.
Proponuję we wrześniu zorganizować spotkanie, na którym mam nadzieję, pojawią się Ci wszyscy, co tak głośno krzyczą na tym forum, a którzy z pewnością aktywnie właczą się w organizację takiego komitetu. Macie przecież tak wiele pomysłów i inicjatyw, że powinno tego wytarczyć na 2 kadencje. Ja też coś dołożę z tego co już zrobiłem i co można jeszcze zrobić w dzielnicy i dla mieszkańców, a z pewnością wygracie wybory.
Przykład już macie.
To "Gospodarność". Na początku byli komitetem wyborczym, a później Stowarzyszeniem. I tak do dziś, przez 12 lat rządzą Gminą-Dzielnicą. Jak widzicie można.
Tylko oświadczam, że roboty będzie przy tym bardzo, bardzo dużo!!!!
Jak zawsze decyzja należy do Was.
Czekam J-23.

# sowa.

31.07.2005 21:25

Jak się troche ochlodzi , to spokojnie spróbuję dać tym którzy uważają siebie za bohaterów parę tematów które pozwolą może inaczej niż z pozycji zarozumialca spojrzeć na pracę -i jej ocene radnych.Krzyk i nie tylko nie jest dobrym sędzią.Tym bardziej że wszyscy oczekują poświęceń i bohaterstwa od innych sami będąc często brakiem wiedzy i tchórzostwem podszyci.

# ANTYMORALIZATORKA

01.08.2005 12:43

"Sowa"moczy tyłek w morzu i udaje Mądrą i Sprawiedliwą.Lepiej niech to dalej robi a nie wypisuje głupot o sprawach o których nie ma zielonego pojęcia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA