REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

mieszkania komunalne

# piwko

21.03.2009 11:03

pozdrawiam

# a333

21.03.2009 11:46

mieszkania są ok

 pokrzywdzona

26.03.2009 11:36

witam
#Stella proszę o kontakt.gg13145908

REKLAMA

# 15

28.03.2009 16:25

Dużo osób jest pokrzywdzonych co do tych mieszkań

# a333

28.03.2009 16:31

Przecież to widać że w tym budynku mieszkają ludzie bogaci a jakie samochody mają.

 oszukana

29.03.2009 17:29

Witam
Masz racje tacy tam mieszkają aż się płakać chce .Liczyłam na te mieszkanie a tu nic z tego.Jakiś koszmar ,że tacy ludzie dostali .Sama nic nie zrobię .Potrzebuje wsparcia .

REKLAMA

 oszukana

29.03.2009 17:30

Witam
Masz racje tacy tam mieszkają aż się płakać chce .Liczyłam na te mieszkanie a tu nic z tego.Jakiś koszmar ,że tacy ludzie dostali .Sama nic nie zrobię .Potrzebuje wsparcia .

# szukany

29.03.2009 21:47

Wsparcie znajdziesz wśród członków klubu AA...

# Ola

30.03.2009 10:00

Rozmawiałam z Biurem Polityki Lokalowej powiedzieli że nie powinny stać puste mieszkania jak ludzie nie mają gdzie mieszkać,maja to sprawdzić,ale czy coś z tego wyniknie. Nadal w bloku przy Porajów są puste lokale,widzę że coraz więcej osób pokrzywdzonych się odzywa mam nadzieje że ktoś odpowie za przekręty z zasiedlaniem tego bloku.
P.S.
''Szukany'' jak sprawa Cię nie dotyczy to nie wypowiadaj się jak nie masz nic mądrego do powiedzenia

REKLAMA

# aśka

01.04.2009 17:52

Uważaj by nie okazało się że jedyny przekręt powstał w Twojej głowie

# 333

07.04.2009 19:38

Ja też miałam dostać tam mieszkanie a co się okazało to NIE.W tym bloku mieszkają sami znajomi z GMINY.A nawet pan Łukasz

# ela

07.04.2009 19:45

To jest wszystko załatwiane po znajomości.A mieszkania są tam jeszcze puste i dla kogo oni je trzymają?.Może na sprzedaż.

REKLAMA

# ela

07.04.2009 19:48

Mieszkają ludzi co ich na liście nie było.Nawet ze Świderskiej pani Kasia dostała

# ela

07.04.2009 19:57

Witam cię oszukana.Są tam jeszcze wolne mieszkania bo jak szłam wieczorem to gdzie nie gdzie było ciemno.A w niektórych tylko plazmy na ścianach świeciły wiesz u tych biednych co dostali

# ula

08.04.2009 18:37

Takie jest "Miłosierdzie Gminy" czytaj Urzędu Dzielnicy.
Chociaż mnie to nie dotyczy to z miłą chęcią tym co zrobili przekręty na listach zafundowała bym kanały przy moście grota.

REKLAMA

# ela

09.04.2009 18:47

Mieszkania komunalne ?, a płaci się jak za prywatne mieszkanie żeby komunalka była taka droga .Moja znajoma tam płaci prawie 1000zł,za5osób.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.04.2009 22:01

... a wiec jednak. Agencja!

# wiola

15.04.2009 08:18

Elu,czynsze w mieszkaniach komunalnych nie są wcale niższe niż te w mieszkaniach spółdzielczych czy prywatnych.Twoja znajoma nie musiała wprowadzać się do mieszkania w nowym bloku,mogła powiedzieć że woli mieszkanie w innym miejscu za to za znacznie niższy czynsz.Ktoś musi przecież ten budynek utrzymać,to nie jest szałas dla bezdomnych tylko normalny budynek gdzie trzeba opłacić wszystkie media i utrzumać budynek w dobrym stanie,ktoś musi za to płacić,przecież gmina nie będzie za mieszkańców czynszu i mediów opłacała.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.04.2009 21:30

... to nie mogli im czegos z welny, styropianu i plyt wiorowych postawic na parterowej podmurowce? Tym biedakom? Jak jednych i drugich nie stac.... i wziac oblozyc azbestem, chociaz cienko, zeby w razie czego, rozumiecie, nie zjaralo sie to, jak domek z kart?
A nie od razu... taka chalupe wywalac ! Bez kantow.

# ola

17.04.2009 16:36

Wywalili blok dla biednych rodzin,dowalili czynsz jak w mieszkaniach własnościowych(musi im się chociaż trochę zwrócić). Mieszkańcy tego bloku zalegają z płatnościami za czynsz już dostali ponaglenia w sprawie płatności,jak nie uregulują zaległości to grozi im eksmisja.Więc może jeszcze parę rodzin z listy oczekujących na mieszkanie dostanie swoje wymarzone M w tym nowym bloku.

# naiwna

17.04.2009 19:54

Mieszkania puste sa do dyspozycji pani prezydent warszawy,piszcie tam wiem bo sama mialam nadzieje tam dostac mieszkanie i pytalam burmistrza o te mieszkania.Ale przydzial ich wielce nie...sprawiedliwy.Duzy czynsz i co z tego jak mozna isc do opieki i dostac dofinansowanie od gminy ale pewnie tym ludziom sie nie nalezy bo za duzo kasy maja wniosek jak maja tyle kasy nie powinni dostac mieszkania komunalnego.

# ania13

18.04.2009 12:35

Ja mieszkam w tym bloku i sobie chwale bo jest naprawdę SUPER.Ładne pokoje,ciepłe

# Ola

21.04.2009 11:39

Naiwna czy uważasz że Pani prezydent osobiście będzie te mieszkania przyznawać??? Ona ma inne sprawy na głowie,a od tego ma odpowiednie instytucje taką instytucją jest Biuro Polityki Lokalowej miasta stołecznego Warszawy,a oni nie mają pojęcia na temat jakichkolwiek mieszkań przekazanych do puli miasta przez naszą gminę.Nasz Burmistrz jest bardzo rozrzutny jeśli chodzi o ten blok oddal ponad połowę mieszkań dla miasta.To nie gmina ale miasto powinno zapewnić mieszkania osobą wysiedlonym z budynki przy ul.Świderskiej więc 28mieszkan które zostały zajęte przez rodziny mieszkające w tym budynku też zostały oddane dla miasta i jeszcze 8 mieszkań które stoją puste a rzekomo są one do dyspozycji Pani prezydent.W protokole z posiedzenia rady z lutego tego roku jest mowa nawet o 9 mieszkaniach przekazanych do dyspozycji miasta.Ciekawa jestem ile tak naprawdę tych mieszkań pustych jeszcze jest,bo z zewnątrz nie jest to proste do policzenia.
Aniu13 skoro mieszkasz w tym bloku może Ty znasz dokładną liczbę pustych lokali?? Mi się wydaje że jest ich więcej niż 8 czy 9.
POZDRAWIAM:)

# naiwna

21.04.2009 14:34

pewnie,ze nie wie o tych mieszkaniach dostana jacys,zasluzeni.....bo potrzebujacych w naszej gminie przeciez nie ma.???!!!

# xxx

12.05.2009 11:01

w jednym z mieszkań tak mniej więcej od stycznia stoją meble chyba prosto ze sklepu bo jeszcze w folie pozawijane i nikt do dzisiaj tam nie mieszka tylko meble sobie wstawił.Tak właśnie wygląda pomoc dla najbardziej potrzebujących w naszej gminie,komuś był potrzebny składzik na meble.Jak by ktoś z szanownej komisji mieszkaniowej to czytał to chodzi o mieszkanie na drugim piętrze nad wjazdem na parking podziemny.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA