REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Michaś sławny jest!!!

# jawor

24.05.2003 19:07

Chyba Echo polubiło Michasia, lub jego mamę. Tym razem cytat na pierwszej stronie! Niebawem Michaś będzie udzielał wywiadów.
Jak wam nie wstyd Panie Dyrektorki Białołęckich przedszkoli, nie przyjąć tak znanej postaci.
pozdr dla MIchasia i całej Jego rodziny.

# Dorota od Michasia

24.05.2003 19:29

Nie sądziłam, że to co wypisuję na forum, jest aż tak wyrafinowane by to cytować w prasie ;))). Pozdrowienia dla Jawora.

# Vladymir

25.05.2003 23:15

Oby mu ta sława bokiem nie wyszła, bo go do żadnego przedszklola w Warszawie nie przyjmą !!!

REKLAMA

# Dorota od Michasia

27.05.2003 21:49

Oczywiście komisja odwoławcza przy urzędzie dzielnicy odrzuciła nasze odwołanie. Zapisalismy go do przedszkola na Senatorską, bo ze śródmiejskich przedszkoli to jest najlepiej usytuowane komunikacyjnie w stosunku do naszych miejsc pracy, ale niestety jest na liście rezerwowej.

# ka$ka

27.05.2003 22:05

Dorota, bardzo sie cieszę, ze były jeszcze miejsca. Rozmawiałam z mężem - pomysł z transportem jest aktualny. do dogadania. ka$ka

# Dorota od Michasia

27.05.2003 22:15

Ka$ka, dzięki stokrotne! Ale chyba na wszelki wypadek złoże papiery i do innych przedszkoli w Śródmieściu, bo boję się tego okreslenia "lista rezerwowa".

REKLAMA

# Vladymir

27.05.2003 23:26

A ja juz w nic nie wierzę. Dożylismy czasów, w których najwiekszym błedem jest posiadanie dziecka. Nie wiem, po co pracuję, po co płacę podatki, skoro nie moge posłać dziecka do przedszkola, skoro trzeba rezygnować z pracy, aby dziecko miało opiekę. Rozwiązania są dwa: pozbyc się dziecka, lub wyelinminować tę hołotę samorządową, marnującą nasze pieniądze, ja wybieram wariant nr 2.

# historyk-wyjątkowo

28.05.2003 00:43

Powiedz o tym Wyborcy- on bardzo lubił gnoić (m.in. mnie na tym forum) takich co mieli pomysły... również na przedszkola.

# Jacek

24.05.2015 10:26

Moim zdaniem szczerze mówiąc w tego rodzxaju przypadkach najlepiej jest pojechać do Powiercia.
Pozdrawiam

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024