REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# masol

29.08.2019 09:37

Ja bym jedynie nie doliczał odsetek i tyle. Nie zarabiam kokosów ale zawsze płacę czynsz terminowo. Irytuje mnie, że inni mają pieniądze na 2-3 samochody, wycieczki zagraniczne, dostają nowe mieszkania komunalne urządzone pod klucz, biorą jeszcze 500+, zasiłki z opieki społecznej a czynszu nie płacą bo po co? To jest kolejne wspieranie patologii. Po co rozdaje się mieszkania ludziom, których nie stać potem na ich utrzymanie? Może należałoby podnieść kryteria dochodowe bo na razie to jest fikcja. Przypada z 1000 zł na osobę a najniższa krajowa to 1700 zł! Najbiedniejsi powinni mieć skromne lokale. A tak to tak zwani najbiedniejsi mają lepsze warunki od średniaków, których nie stać na kredyty i wynajmowanie po 2-3 tysiące za kawalerkę. I to mają za free. Już raz były prace społeczne, na które nikt się nie zgłosił. Jakby miasto postawiło baraki na rogatkach i zaczęło ludzi eksmitować to raz, dwa by znaleźli pieniądze na czynsze. A tak dalej mieszkają, nie płacą, demolują i nic się z tym nie da zrobić.

# Rocky_65

29.08.2019 10:15

Zgadzam się z przedmówcą - prace społecznie, lokale o gorszym standardzie, jest dużo rzeczy do ogarnięcia nawet wokół bloków. Ludzie płacą ogromne kredyty, czasem ledwo spinają budżet a tu promowanie nic nie robienia. Nie płacę = to dostanę (czytaj inni zapłacą za mnie). To jest niemoralne.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA