REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

MIASTECZKO WAWER

# madox

10.03.2017 14:58

Ktoś już kupił mieszkanie w tej inwestycji? Jak wrażenia? Jak kontakt z deweloperem?
Piszcie o swoich wrażeniach.

# nati

18.04.2017 09:36

kupiłam mieszkanie w miasteczku Wawer. Wrażenie raczej dobre trochę nerwów...mam nadzieję że wszystkie będzie ok

# patka

18.04.2017 13:53

Ja też kupiłam mieszkanie, kontakt i współpraca jest ok.

REKLAMA

# Mimi

20.04.2017 13:18

Ja też kupiłem w tej inwestycji. Obsługa i kontakt w porządku - miło i profesjonalnie. Polecam

# Ollaaa

21.04.2017 15:36

Również kupiłam mieszkanie w miasteczku - obsługa super. Czekam z niecierpliwością na możliwość wejścia do budynku i obejrzenia mieszkania.

# Steve

21.04.2017 17:01

Też kupiłem. Obsługa rzeczowa i mila. Teraz czekać na wykończenie. Mają w tym roku pod koniec podobno. Słyszałem ze po drugiej stronie ulicy jakieś centrum handlowe budują. Tez w tym roku :)

REKLAMA

# madox

26.09.2017 16:46

Trochę nerwów było, ale w końcu się udało, mieszkanie kupione. Teraz tylko oczekiwanie na zakończenie budowy. Może jakieś forum przyszłych mieszkańców warto założyć? Ktoś zainteresowany?

 kamil1

10.11.2017 09:19

kupione miesiąc temu, jeszccze czekamy na dogranie szczegółów, ale żona już zadowolona, mieszkanie będzie miało 75m z dużym tarasem, okna mamy od tyłu z widokiem na las, w gre wchodził tylko Wawer, najlepsza lokalizacja jak dla nas

# wwlssie

10.11.2017 09:27

dokładnie, NAJLEPSZA LOKALIZACJA..........DLA MAS, słoju witaj

REKLAMA

# Madox

23.03.2018 12:03

Jak wrażenia po pierwszych odbiorach? U nas mieszkanie w miarę ok., jesteśmy zadowoleni.

# tz-interior

24.01.2019 10:05

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

# Tanita

28.05.2019 13:57

Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
Moja strona internetowa:
https://wspanialaarchitektura.pl/main
https://wspanialaarchitektura.pl
Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA