REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# symforjan

24.10.2019 23:13

A co mieli uruchomić, gramofony? Główna ulica w Radości nie ma gazociągu, Gazowni się nie opłaca, bo większość mieszkańców podłączyła się do sieci jakimś dziwacznym labiryntem za "dobrych czasów". Gazowni się nie opłaca, to komu ma się opłacać. Nawiasem mówiąc najbardziej zanieczyszczają powietrze kominki tych, co to niby mają gaz ale kotłują w kominkach bo taniej.

# ver

13.11.2019 20:56

Jak to co? W 21. wieku każdy już ma prąd, więc są grzejniki elektryczne. Normalni ludzie właśnie ich używają. Bo elektrownie przynajmniej mają filtry na kominach od lat i nie mają prawa emitować smrodu. Więc truciciele albo niech nie trują ludzi, albo niech zakładają filtry jak elektrownie. I się skończy.

 Anna_Tomaszewska

13.11.2019 22:30

Niech miasto zacznie zakładać centralne w starych kamienicach i domkach bo nie każdego na to stać a jak komuś zimo i nie stać to pali czym ma

REKLAMA

# Zeleznny

30.11.2019 14:40

Smog jest i będzie, taka prawda. Fakt, że czasem się nie da normalnie przespacerować wieczorem, o jakieś aktywności fizycznej nie mówiąc. Są takie dni, że przynajmniej ja mogę normalnie wyjść jak mam dobrą maskę antysmogową. Bez tego po powrocie od razu mam kaszel
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe