REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# qvertz

20.06.2020 09:01

Ta ulica w formie przedstawionej przez lobbystów Wola Parku nie powstanie, bo stworzy nieprawdopodobny bajzel u zbiegu Obozowej i Ks. Janusza.

# SFF

20.06.2020 20:36

Liczy się nie tylko czas, ale i komfort. Metro jeździ częściej, zabiera o wiele więcej pasażerów, trudniej w nim o śmierdzącego menela. Poza tym ludzie jeżdżą nie tylko na Świętokrzyską.

# 506

20.06.2020 20:52

Przesiadka na metro rzadko kiedy trwa 2 minuty. W szczycie trzeba brać poprawkę na tłok (ludzie okupują całą szerokość schodów - trzeba się dostosować do tempa tłumu), poza szczytem metro jeździ rzadziej.
Dla Jelonek już było optymalne rozwiązanie - 506.

REKLAMA

# Marian

22.06.2020 11:57

To tylko informacja dla tej grupki, ktorej miasto kosztem wszystkich zrobiło metro. A co z resztą, która płaci podatki w Warszawie a nie ma jak do metra dojechać. Dodatkowo dyskryminowana przez miasto przez budowanie płatnych stref. Miasto dba tylko o równość dla LGBT a dyskrminuje tych co płacą podatki ale nie mieszkaja obok metra.

# SOLDI

22.06.2020 13:06

#Marian napisał(a) 22.06.2020 11:57
To tylko informacja dla tej grupki, ktorej miasto kosztem wszystkich zrobiło metro. A co z resztą, która płaci podatki w Warszawie a nie ma jak do metra dojechać. Dodatkowo dyskryminowana przez miasto przez budowanie płatnych stref. Miasto dba tylko o równość dla LGBT a dyskrminuje tych co płacą podatki ale nie mieszkaja obok metra.

Chłopie Ty tak serio? Tak wygląda miasto, nie wszyscy będą mieszkać przy metrze, tak samo jak nie wszyscy mają zaraz za blokiem tramwaj, park czy ścieżkę rowerową, a podatki idą na wszystko.
Zapewne masz coś obok swojego miejsca zamieszkania, czego nie mam ja...

# jkk

22.06.2020 14:08

Marian. Nie ma nic za darmo. Mieszkania w pobliżu metra kosztują więcej.

REKLAMA

# Marian

22.06.2020 17:38

#SOLDI napisał(a) 22.06.2020 13:06

To tylko informacja dla tej grupki, ktorej miasto kosztem wszystkich zrobiło metro. A co z resztą, która płaci podatki w Warszawie a nie ma jak do metra dojechać. Dodatkowo dyskryminowana przez miasto przez budowanie płatnych stref. Miasto dba tylko o równość dla LGBT a dyskrminuje tych co płacą podatki ale nie mieszkaja obok metra.
Chłopie Ty tak serio? Tak wygląda miasto, nie wszyscy będą mieszkać przy metrze, tak samo jak nie wszyscy mają zaraz za blokiem tramwaj, park czy ścieżkę rowerową, a podatki idą na wszystko.
Zapewne masz coś obok swojego miejsca zamieszkania, czego nie mam ja...
Oczywiście że mam. Zasrany autobus 146, który raptem co pół godziny może mnie zawieźć w jedyne 40min do metra Stadion.
Tak wiec ja do każdej podróży metrem muszę dodać 40min.
Mogę ci go oddać.

# Debil

22.06.2020 18:23

Gowno praWda zadnej bus czy tramwaj nie jezdzi zgodnie z rozkladem non stop sa korki i opoznienia w metrze tego nie m

# SOLDI

23.06.2020 10:24

#Marian napisał(a) 22.06.2020 17:38

Oczywiście że mam. Zasrany autobus 146, który raptem co pół godziny może mnie zawieźć w jedyne 40min do metra Stadion.
Tak wiec ja do każdej podróży metrem muszę dodać 40min.
Mogę ci go oddać.

Fajnie, że o pociągu zapomniałeś....którym do centrum jedziesz 30 min.

REKLAMA

# Marian

23.06.2020 12:05

#SOLDI napisał(a) 23.06.2020 10:24

Oczywiście że mam. Zasrany autobus 146, który raptem co pół godziny może mnie zawieźć w jedyne 40min do metra Stadion.
Tak wiec ja do każdej podróży metrem muszę dodać 40min.
Mogę ci go oddać.
Fajnie, że o pociągu zapomniałeś....którym do centrum jedziesz 30 min.
30 min + 20min na dojazd do stacji Falenica innym autobusem bo oczywiście samochodu nie ma gdzie zostawić.

# SOLDI

23.06.2020 13:46

#Marian napisał(a) 23.06.2020 12:05
30 min + 20min na dojazd do stacji Falenica innym autobusem bo oczywiście samochodu nie ma gdzie zostawić.

Coś tu się nie spina...najpierw piszesz, że bus 146 40 min do metra (bus kursuje falenica dw.wschodnie) a teraz, że do pkp falenica masz 20 min innym busem....
No cóż, uroki mieszkania w domku jednorodzinnym na terenach willowych....
Ale nie masz co płakać, 3 linia metra idzie do Ciebie ;)

# asdasd1000

26.06.2020 20:01

według autora metro będzie odziezdzać co minutę że nie policzył czasu oczekiwania na metro w czasie przesiadki?
a co z weekendami lub wieczorami wtedy z Bemowo metrem będzie dłużej niż tramwajem!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA