REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mecze

 TDK

17.04.2004 21:03

Witam. To jest nie do pomyślenia, żeby w Białołęce było tak mało pubów z transmitowanymi meczami Legii!! Właśnie wróciłem z meczu i muszę stwierdzić że ledwo co się dopchałem do środka. Zaraz pewnie wszyscy zaczną mi odpisywać że powinienem kupić sobie dekoder c+. Ale to nie o to chodzi, aby oglądać sobie samemu lub w towarzystwie kilku osób mecz ukochanego zespołu. Raczej magia pubu polega na niesamowitej atmosferze (lepsza jest jedynie bezpośrednio na stadionach). Na każdym meczu kibice kupują olbrzymie ilości piwa. Śmię twierdzić że znacznie więcej niż zwykłego dnia. Czemu więc tak mało okolicznych pubów transmituje mecze?? Tego nie wiem.
Pozdrawiam wszystkich

 dar200

18.04.2004 19:32

Masz rację TDK.To prawda że zbyt mało pubów transmituje takie mecze a kupno dekodera C+ byłoby bez sensu ale...... no właśnie.Pomyśl co by było gdyby np powstał taki pub na Tarchominie domyślam się że na pewno fajnie ale dla kogo?Jestem kibicem Legii Warszawa ale posiadam własny dekoder.Na mecze nie jeżdżę bo się po prostu boję wolę obejrzeć mecz w telewizji wiem że to co innego ale jeżeli pomyślisz to....służę pomocą jak zrobić aby powstał taki Pub właśnie na Tarchominie.Szukaj mnie na gg w godzinach podanych w wizytóce lub napisz imeila na adres też tam podany.Serdecznie Cię pozdrawiam.

# wisełka

19.04.2004 08:27

i umoczyła ta banda ochlapusów i nieudaczników :-)

REKLAMA

 Piotrowska

14.03.2017 14:44

A obstawia ktoś z Was mecze? Gdzie typujecie? Ktoś z Was zamieszcza swoje typy tutaj - https://betonline.net.pl/liga-typerow albo w innej lidze typerów??

 Ordek55

03.04.2017 08:07

Ja typuje mecze w Bet4Win od kilku miesięcy i tak dobrze jest ten serwis przygotowany, że nie zamierzam na ten moment go zmieniać. Przede wszystkim mają bardzo trafną pomoc z analizami meczów itp. Na aplikacji można w każdej chwili obstawić Live mecz na fajnym kursie. Jeszcze się nie trafiło, żebym na koniec miesiąca był pod kreską :)

 Szamanka

13.06.2017 18:57

Jak nie zawsze macie czas obejrzeć mecz na żywo to tutaj https://skrotymeczow.pl/ wrzucają fajne skróty, zawsze najważniejsze momenty meczu można obejrzeć.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy