REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# DizzyRaz

19.09.2023 14:14

Koszmar. Nie dopuszczone do stosowania to znaczy że przy przyszłych remontach nie należy używać, a nie wymieniać na chama na gwałt wszystko jak leci. Staffa była w bardzo dobrym stanie, wiem bo przy niej mieszkam. Przy okazji na odcinku od Duracza do Perzyńskiego wywalono piękne bruki bazaltowe i zastąpiono syfem z OBI. Parkowanie dwoma kołami na chodniku zmieniło się w parkowanie dwoma kołami i 3/4 podwozia na chodniku, bo zjazdy na posesję zostały zbudowane tak, że jaśniepaństwo uznali je za swoje miejsca parkingowe. DRAMAT.

# z Bielan

19.09.2023 23:59

Dopóki przyjezdne "warszawsioki" będą głosowały na skorumpowaną bandę Trzaskowskiego dopóty będziemy świadkami takich absurdów.

# nnn

20.09.2023 08:54

A taki jeden ciągle płacze w TV, że miasto nie ma pieniędzy, bo rząd zabiera. Jak brak kasy to się oszczędza a nie wymienia dobre na nowe.

REKLAMA

# asdsad

20.09.2023 10:34

#z Bielan napisał(a) 19.09.2023 23:59
Dopóki przyjezdne "warszawsioki" będą głosowały na skorumpowaną bandę Trzaskowskiego dopóty będziemy świadkami takich absurdów.
Spieprzaj

# Kolo

22.09.2023 09:11

Proszę nie narzekać, a pretensje należy mieć wyłącznie do siebie. Tak jak Szanowni Państwo głosują mieszkańcy, tak mają. Osobiście jest To dla mnie niezrozumiałe, jak można głosować w taki sposób i ciągle na tych samych. Ale skoro tak niektórym jest dobrze to mnie jeszcze lepiej. W tej sytuacji proszę nie narzekać i być zadowolonym. A rzeczywistość pokaże że i tak ci narzekacze pójdą i zagłosują jak dotychczas. I będzie tak jak w niegdysiejszym biurze politycznym w czasach PRL - stanowiska się zmieniały ale osoby przez 20 lat były zawsze te same.

# asdasdasd

22.09.2023 10:55

#Kolo napisał(a) 22.09.2023 09:11
Proszę nie narzekać, a pretensje należy mieć wyłącznie do siebie. Tak jak Szanowni Państwo głosują mieszkańcy, tak mają. Osobiście jest To dla mnie niezrozumiałe, jak można głosować w taki sposób i ciągle na tych samych. Ale skoro tak niektórym jest dobrze to mnie jeszcze lepiej. W tej sytuacji proszę nie narzekać i być zadowolonym. A rzeczywistość pokaże że i tak ci narzekacze pójdą i zagłosują jak dotychczas. I będzie tak jak w niegdysiejszym biurze politycznym w czasach PRL - stanowiska się zmieniały ale osoby przez 20 lat były zawsze te same.

Na tych samych czyli? Wiesz, jaki podmiot remontuje ul. Staffa?

REKLAMA

# Kolo

23.09.2023 11:36

A co to ma za znaczenie jaki podmiot wykonuje prace. Ważne kto je zlecił i za czuje pieniądze. Jedli jest to prywatny inwestor i prace finansuje z własnych, a nie publicznych środków, to krzyż na drogę - nie interesuje mnie to wtedy. Ale jeśli jest to finansowane ze środków publicznych to ktoś powinien za to beknąć. Jest tyle potrzeb jedli chodzi o nawierzchnię chodników (np na Doryckiej chodniki nie były remontowane w niektórych miejscach chyba od 50 lat i można się zabić). A gdzie indziej zrywa się nowe chodniki żeby kłaść płyty (które wypacza się po 3 latach). Ale kto bogatemu zabroni, tym bardziej nie za swoją kasę. Widać, że jest za dużo pieniędzy w kasie i trzeba je na siłę jakoś wydać. Ale jak mówiłem, głosujcie dzień Szanowni Państwo na tych samych to będzie jak będzie. I proszę nie narzekać wówczas.

# saddsasadsad

24.09.2023 10:19

#Kolo napisał(a) 23.09.2023 11:36
A co to ma za znaczenie jaki podmiot wykonuje prace. Ważne kto je zlecił i za czuje pieniądze. Jedli jest to prywatny inwestor i prace finansuje z własnych, a nie publicznych środków, to krzyż na drogę - nie interesuje mnie to wtedy. Ale jeśli jest to finansowane ze środków publicznych to ktoś powinien za to beknąć. Jest tyle potrzeb jedli chodzi o nawierzchnię chodników (np na Doryckiej chodniki nie były remontowane w niektórych miejscach chyba od 50 lat i można się zabić). A gdzie indziej zrywa się nowe chodniki żeby kłaść płyty (które wypacza się po 3 latach). Ale kto bogatemu zabroni, tym bardziej nie za swoją kasę. Widać, że jest za dużo pieniędzy w kasie i trzeba je na siłę jakoś wydać. Ale jak mówiłem, głosujcie dzień Szanowni Państwo na tych samych to będzie jak będzie. I proszę nie narzekać wówczas.

Jezu chryste, właśnie o to pytam, a ty odwracasz kota ogonem. Idź się leczyć.

# z Bielan

25.09.2023 22:41

#asdsad napisał(a) 20.09.2023 10:34

[quote]
Spieprzaj
Tylko tyle potrafisz warszawsioku spod puszczy? Czy jesteś urzędniczyną na pasku przekręciarzy czy tylko lokajem na placu bankowym?

REKLAMA

# Kolo

28.09.2023 09:09

Jest to możliwe. To typowa postawa i odpowiedź w stylu jasniepanstwa od polityki miłości, tolerancji, uśmiechniętych i życzliwych ludzi spod znaku bialo-czerwonego serduszka w klapie. Ja zaś powiem im tylko jedno (i w języku, który rozumieja) - Danke.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024