REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mandaty na Światowida przy rondzie

# Wpadzio

08.11.2004 12:40

Zatrzymałem się dziś na 3 minuty (moze 2 i pół) na Światowida przy przystanku przy rondzie, musiałem na chwilę wpaść do domu, spieszyłem sie strasznie. Wracam biegiem zresztą a tu wezwanie ze straży miejskiej by się zgłosić gdzieś na Jagiellońską w celu wyjasnienia złamania zakazu zatrzymywania się.
Kartkę wziąłem ale gdzieś mi się zgubiła Jak myślicie dostanę jeszcze jakieś wezwania czy odpuszczą sobie?
Może miał ktoś podobne doświadczenia.
Wpadzio

# Piter

08.11.2004 13:00

Parę lat temu miałem podobną sytuację, ale wezwanie było na ul.Wittiga. Karteczka wylądowała w koszu na śmiecie lecz po jakimś czasie otrzymałem wezwanie listem poleconym. Chcąc nie chcąc stawiłem się, zostałem pouczony, postraszony i rozgrzeszony ponieważ nie widniałem wcześniej w ich kartotece.
Ciekaw jestem dlaczego Twoje wezwanie jest na Jagiellońską ?
Czyżby pachoły miejskie z Wittiga zmieniły siedzibę ?

# gość

08.11.2004 16:29

Dumny jesteś, że złamałeś przepisy i stanowiłeś zagrożenie drogowe?
Jeśli tak, to jesteś taxi driver lub tubylec z Topolowej.

REKLAMA

# Piter

08.11.2004 16:37

Ani jedno ani drugie. A tam gdzie pojawia się prawdziwe zagrożenie nie pojawia się straż miejska.

# werdyktwinny

08.11.2004 21:29

wpadzio zabieraj ze sobą pampersy i nie będziesz musiał lecieć do domu na 3 czy 2,5 minuty:-)

# tak, tak to JA

09.11.2004 08:01

Zastawiona Swiatowida, zastawiona Topolowa......dlaczego nie parkujecie na swoich osiedlach??np. przy rondzie na Topolowej nie mozna przejsc na druga stronę, bo rzecz jasna chodniki sa zastawione samochodami.Ludzie myślcie trochę!!

REKLAMA

 banan

10.11.2004 10:21

A JA POWIEM TAK MOŻE DONIEŚĆ DO PROKURATORA NA TYCH CO ZATWIERDZILI DO BUDOWY (BUCZYNEK ZE SKLEPAMI NA DOLE) TO OSIEDLE BEZ MIEJSC PARKINGOWYCH DLA KLIENTÓW. PRZECIEŻ TO ZAKRAWA NA PARANOJĘ CHCESZ ZROBIĆ WIĘKSZE ZAKUPY WSPIERAJĄC LOKALNYCH KUPCÓW I NIE MASZ GDZIE STANĄĆ LEGALNIE NO TO JEDZIESZ DO FRANCUZÓW(CHAMPION NALEŻY DO SIECI GEANT'A) LEADER PRICE CHYBA JAK WCZEŚNIEJ NO I OCZYWIŚCIE AUCHAN. NO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO PAŃSTWO POLSKIE ZUPPEŁNIE ZBANKRUTUJE BO ZYSKI POJADĄ SOBIE DO FRANCJI I PÓJDĄ NA JAKIESZ FLASZKI DOBREGO WINA DLA PREZESÓW TYCH SIECI. INNA SPRAWA PARKOWANIE MIESZKAŃCÓW BUCZYNKA NA ULICY KIEDY MAJĄ MIEJSCA WEWNĄTRZ OSIEDLA NA KTÓRYE INNI MOGĄ WJECHAĆ SK...WO NIE SĄDZICIE

# gosc

10.11.2004 20:41

Brawa dla straży miejskiej za praktycznie codzienne łowy na Topolowej - z przyjemnoscią oglądam, jak sprawnie wlepiają mandaty, a taksówkarze wieją gdzie popadnie z nielegalnego postoju...
Mam wielką nadzieję, że straż miejska kiedyś zacznie tam jednak zakładać blokady na koła.
PS. Cześć marginalio z Gdańska, znowu coś nam napiszesz o swoim kompleksie penisa?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.11.2004 20:45

Dobry Wieczor Gosciu

REKLAMA

# playgirl

10.11.2004 21:37

uwielbiam peniisy...wszystkie

# Piter

11.11.2004 09:14

Po przeczytaniu kilku postów stwierdzam że #gość to albo:
a) strażnik miejski czyli najprawdopodobniej łapówkarz
b) kierowca który jeździ w kapeluszu i rozpędza swoje auto do
40 km/h bo to zawsze bezpieczniej niż 50 a tym bardziej 70.
c) nie posiadający własnego samochodu upierdliwiec i donosiciel,
któremu zazdrość zjadła resztki zdrowego rozsądku.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.11.2004 12:29

Jak widzisz juz nie musimy o Was Gosciu pisac. Inni to robia.

REKLAMA

# gosc

11.11.2004 22:37

@gosc, to jest zwyczajny mieszkaniec dzielnicy Nowodwory - okolice Topolowej. Posiada samochód, ale do pracy dojeżdża E-4, bo jest to szybciej i odpada koszt parkowania.
Niestety na Topolowej jadąc środkiem drogi (z powodu zaparkowanych na chodniku samochodów z kratką), czuje się zwyczajnie zagrożony wypadkiem, stąd ta sympatia do ostatniej akcji straży miejskiej (normalnie ich nie cierpię, ta komunistyczna formacja powinna była zostać zlikwidowana w tym samym czasie, co i ZOMO).
Poza tym @gosc jest mocno zapracowany i dlatego, gdy widzi te wypociny marginalne z gdańska, to go lekko skręca ze znudzenia tą identyczną formą pozbawioną głębszej treści, czasami może i dowcipną, ale niestety coraz rzadziej.
@gosc jest wielkim fanem Białołęki i jest dumny, że nie mieszka na Ursynowie, ale oczywiście, gdyby wygrał w Totka, to by kupił apartament przy polach Mokotowskich i zapomniał i korkach na Modlińskiej...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA