REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

MAM WIELKI PROBLEM

# KIKI

01.04.2021 18:21

Może mój wpis wydawać wam się śmieszny, ale dla mnie to bynajmniej nie jest śmieszne, a jest wręcz problemem, z którym nie wiem jak sobie poradzić.
Chodzi o to, że mimo tego iż kąpię się dwa razy dziennie, zmieniam bieliznę
zawsze na czystą, mam świeże ubrania, spodnie, to zawsze moja pochwa wydaje nieprzyjemny zapach.
Nie mam żadnej choroby bo byłam u lekarza. Jestem pod tym względem zdrowa. Ale tak jakby moja pochwa się nadmiernie pociła.
Zawsze kiedy na przykład kucam, albo podczas siedzenia rozchylam nogi, to czuje swój nieprzyjemny zapach, czasami taki rybi, spocony, po prostu
nieprzyjemny !
Już sama nie wiem co mam robić. Przesiąka mi bielizna, a nawet jeansy w
kroku. Bielizna czasami jest brudna, nawet brązowa, żółta i czarna. Skąd to
się bierze? i co mam robić? Nawet jak noszę wkładki, podmywam się, to i tak śmierdzi !!
Co to jest za paskudztwo? Czy tylko ja mam takie dziwne problemy? nie wiem czy to jest normalne?
ODPISZCIE
DZIĘKI...

# Werka29

01.04.2021 20:07

Mieszkasz na Tarchominie? No to już wiesz dlaczego śmierdzi.

# Kasia55

19.05.2021 14:52

mam ten sam problem. bylam u ginekologa i powiedzial mi ze to zapalenie grzybiczo-bakteryjne. dostalam leki ale nie pomogly wiec walcze dalej z tym. ale no po prostu masz zaburzoną florę bakteryjną, często się to u kobiet zdarza

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy