REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Makijaż permanentny

 milena56

29.08.2019 11:06

Witam,
Do osób, które robiły sobie makijaż permanentny, polecacie? Jak długo utrzymuje się taki efekt?

# klaudynkaa

04.02.2020 12:30

ja zrobiłam sobie brwi w Derma Clinic na Płatniczej na Bielanach. Mogę ich polecić :) mają super linergistkę. Pani po prostu ma takie wyczucie proporcji i potrafi zrobić brwi dopasowane do rysów twarzy.

# hulanka

03.09.2020 09:17

ja zrobiłam sobie usta i brwi :) i jestem mega zadowolona, bo teraz ogólnie makijaż zajmuje mi o wiele mniej czasu. Wstajesz z łóżka i już dobrze wyglądasz, hehe ;) a tak serio, jak się zdecydujesz na makijaż permanentny to koniecznie wybierz sprawdzoną linergistkę z doświadczeniem. Ja byłam na Karwińskiej u Magdaleny Bąk i mogę ci ją śmiało zarekomendować. Pani ma ogromne doświadczenie i takie wyczucie estetyki. Nie wypuści cię z fotelu dopóki nie będzie pewna że wszystko jest zrobione na tip top.

REKLAMA

 Blondynka

03.09.2020 11:41

Ciekawe spostrzeżenia.

# marzanna

15.04.2023 08:49

Ja raczej nad takimi roziwązaniem się nie zastanawiałam i chcę za to powiedzieć, że dla mnie bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć jak zrobić idealną kreskę na oku. Bardzo fajnie moim zdaniem o tym napisano w https://innsi.pl/jak-zrobic-idealna-kreske-na-oku i chcę powiedzieć, że takie porady bywają bardzo praktyczne.

# m_arysia90

10.11.2023 10:53

hej, makijaż permanentny to bardzo fajna sprawa jeśli go serio potrzebujesz :D ja robiłam sobie usta ale to dlatego że miejscowo miałam ubytki w pigmencie i dość niefajnie to wyglądało jak nie miałam makijażu. Powiem szczereze że boli dość mocno no i usta są szczególnie wrażliwe :( zabieg trwał około 2 godzin, chyba nawet troche dłużej. ja już wcześniej robiłam zwykły tatuaż na ręce więc przynajmniej wiedziałam jakiego typu bolu się spodziewać. Pani kosmetolog mówiła, że mój kolor powinien się utzrymywać około 3 lat, ale to jak sie nie ma duzych problemów zdrowotnych, bo wydaje mi sie ze np problemy z tarczyca moga skrocic ten czas. Dobrzej jest przejrzeć portfolio lingeristki, wtedy będziesz wiedzieć wszystko :D a jak jednak sie nie zdecydujesz na makijaz permanentny to jest duzo miejsc z fajnymi poradami, ja na przyklad czytam czasem https://www.sukceskobiety.pl i na przykład jak czytałam o szybkim makijażu oka i w końcu go wypróbowałam to odwidział mi się ten permanentny ;p najbardziej bym się chyba bała robić kreskę, bo jednak tusz z czasem wyblaknie, a co jak się kreska na codzień odwidzi? No nie wiem, wydaje mi się że najlepiej robić albo usta albo brwi jak już :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break