REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# nnn

18.08.2022 10:24

Policja łapie, prokurator oskarża, a sąd wypuszcza albo daje śmieszny wyrok. A jak przypadkiem da wysoki, to druga instancja złagodzi. Potem zły Ziobro wnosi kasację, bo kasta okazuje się być oazą łagodności dla morderców..

# Czytelnik

18.08.2022 13:19

Patodzielnica. Czy to opary z czajki tak działają na ludzi?

# Aminio

18.08.2022 16:08

nie mogło pomiędzy nimi dojść do kłótni, mój tata był bardzo spokojnym człowiekiem, pojechał tylko po świstek że syn tego zbrodniarza i mój, miał iść do szpitala i potrzebna była zgoda tego gnoja. Tata jechał do mojego brata który tam niedaleko mieszka i stwierdził, że wpadnie do jarosława po ten dokument. To były urodziny mojego dziecka!!!!! Mój ojciec nie skrzywdził by muchy :( Nie mam siły o tym pisać, na samą myśl o pogrzebie, chyba na nim zwariuję. Możecie mi nie wierzyć ale to naprawdę był mój ukochany tata i nic mu nie zawinił...qva nic był bardzo dobrym człowiekiem. Powiedzcie mi czemu on to zrobił i to w tak bestialski sposób?????? chciał wyrzucić mojego tatę na śmietnik? do mnie to do tej pory nie dociera. Boję się go w sądzie zobaczyć. Mam tydzień wyjęty z życiorysu. Nie pamiętam niczego co robiłam, mówiłam, jakbym była w totalnym amoku. Muszę się wziąść w garść bo nikt za nas nie pozałatwia spraw.... Mam nadzieję że ten sadysta najpierw dosypał mu czegoś do picia i mój tata nie cierpiał. Boję się wejść do tego mieszkania i zobaczyć zastygłą krew i myśleć że muszę to posprzątać, bo masa rzeczy znajdująca się w tym mieszkaniu należy do mojego syna..... nie daję rady.. nic nie jadłam od tygodnia, wciąż albo mdleję albo wymiotyję.

REKLAMA

# ArturP

23.08.2022 06:40

Aminio bądź dzielna. Musisz. Wytrzymasz. Bardzo ci współczuję. Twój los poruszył mnóstwo ludzi.

# Michal

31.08.2022 18:36

Okropna dzielnica to co się teraz tu wydarza, jest coraz gorzej! Patodzielnica się zrobiła najgorsza do życia.
Dziewczyno dużo siły!!

# To ja

20.10.2022 20:57

Aminio, jak sobie radzisz?
To straszne co Cię spotkało. Bardzo Ci współczuję.
Mam nadzieję, że Ty, Twój syn i Twoja mama jakoś stajecie na nogi.

REKLAMA

# Aminio

04.11.2022 10:49

syn na psychoterapii, mama pod opieką psychologa, ja na psychotropach. Nie radzę sobie. Co kilka dni jeżdżę na cmentarz ale wciąż mi się wydaje, że tata wróci. Łapię się na tym, że kiedy czegoś nie wiem lub nie umiem zrobić chcę zadzwonić i poprosić o radę. Dużo by pisać. Czekamy na rozprawę sądową, tata dopiero miesiąc po.... został pochowany, tyle trwała sekcja, oględziny. Boimy się, że jak go przywiozą do sądu to...chyba tego zwyrodnialca rozszarpiemy. Oprócz tego masa spraw do załatwiania i ciągłe jeżdżenie po urzędach, kiedy nie mamy siły wstać z łóżka a muszę. Nie daję sobie rady psychicznie. Tata pod koniec listopada miałby urodziny, teraz wszystko jest bez sensu

# To ja

04.11.2022 20:49

Bądź dzielna. Bardzo Ci współczuję. Musisz stanąć na nogi.

# Krystyna K.

06.01.2023 03:03

Jestem wstrzaśnięta, to nie do wiary, że można tak. To bestialstwo. Znam oboje małżonków wiele lat. Kochające się małżeństwo, zawsze razem, cisi, serdeczni, A... niezwykle uczynny, bezinteresowny, taktowny, bardzo spokojnej natury.
Żadne słowa nie wyrażą, co się czuje wobec takiej tragedii.
Łaczę się w bólu z Rodziną.

REKLAMA

# Aminio

27.01.2023 10:32

Dzięki Krystyna, mama mi wczoraj mówiła, że tutaj napisałaś - przepraszam, że piszę na Ty ale w internecie wszyscy jesteśmy myślą a nie datą urodzenia. Mój tata był cudownym człowiekiem, ja do tej pory łapię się na tym, że chcę do niego zadzwonić i spytać jak coś zrobić, coś naprawić..Tak strasznie mi go brakuje. Nie da się opisać tego co czuję, co się dzieje w mojej głowie. Wiem, że motywem do zbrodni byłam ja, wiedział, że tatę kochałam najbardziej na świecie. Nawet data morderstwa jest symboliczna. On to wszystko zaplanował, po co by się tak usilnie starał dowiedzieć gdzie mieszkamy z moim obecnym mężem i jak mój mąż wygląda? Już ja wiem czemu...Byłyby 2 osoby na cmentarzu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA