REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# nnn

18.08.2022 10:24

Policja łapie, prokurator oskarża, a sąd wypuszcza albo daje śmieszny wyrok. A jak przypadkiem da wysoki, to druga instancja złagodzi. Potem zły Ziobro wnosi kasację, bo kasta okazuje się być oazą łagodności dla morderców..

# Czytelnik

18.08.2022 13:19

Patodzielnica. Czy to opary z czajki tak działają na ludzi?

# Aminio

18.08.2022 16:08

nie mogło pomiędzy nimi dojść do kłótni, mój tata był bardzo spokojnym człowiekiem, pojechał tylko po świstek że syn tego zbrodniarza i mój, miał iść do szpitala i potrzebna była zgoda tego gnoja. Tata jechał do mojego brata który tam niedaleko mieszka i stwierdził, że wpadnie do jarosława po ten dokument. To były urodziny mojego dziecka!!!!! Mój ojciec nie skrzywdził by muchy :( Nie mam siły o tym pisać, na samą myśl o pogrzebie, chyba na nim zwariuję. Możecie mi nie wierzyć ale to naprawdę był mój ukochany tata i nic mu nie zawinił...qva nic był bardzo dobrym człowiekiem. Powiedzcie mi czemu on to zrobił i to w tak bestialski sposób?????? chciał wyrzucić mojego tatę na śmietnik? do mnie to do tej pory nie dociera. Boję się go w sądzie zobaczyć. Mam tydzień wyjęty z życiorysu. Nie pamiętam niczego co robiłam, mówiłam, jakbym była w totalnym amoku. Muszę się wziąść w garść bo nikt za nas nie pozałatwia spraw.... Mam nadzieję że ten sadysta najpierw dosypał mu czegoś do picia i mój tata nie cierpiał. Boję się wejść do tego mieszkania i zobaczyć zastygłą krew i myśleć że muszę to posprzątać, bo masa rzeczy znajdująca się w tym mieszkaniu należy do mojego syna..... nie daję rady.. nic nie jadłam od tygodnia, wciąż albo mdleję albo wymiotyję.

REKLAMA

# ArturP

23.08.2022 06:40

Aminio bądź dzielna. Musisz. Wytrzymasz. Bardzo ci współczuję. Twój los poruszył mnóstwo ludzi.

# Michal

31.08.2022 18:36

Okropna dzielnica to co się teraz tu wydarza, jest coraz gorzej! Patodzielnica się zrobiła najgorsza do życia.
Dziewczyno dużo siły!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA