REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

LUX-MED

# anna

30.04.2005 12:31

Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego centrum medycznego. Ja skorzystałam z usług chirurga (placówka przy Szernera) i zostałam lżejsza o 85 zł, nie dostając nic w zamian. Konsultacja (zerknięcie na ranę) trwała 2 minuty i zakończyła się mętna propozycją skomplikowanego zabiegu za 350 zł. Żadnego leczenia, przynajmiej doraźnego, żadnych wskazań, zupełnie nic. Omijać z daleka....

# Yogi

30.04.2005 16:06

Lecze sie w Lux-Medzie od conajmniej 5 lat. Przygotowali mi wszystkie badania do dwoch operacji. Zetknalem sie z roznymi lekarzami. Ja oceniam ich pozytywnie. Jesli jestes niezadowolona reklamuj. Moze zatrudnili nowego lekarza, ktory ma zle nawyki z poprzedniego miejsca pracy. Oprocz abonamentu na uslugi medyczne w ich firmie nie mam zadnych z Lux-Medem zwiazkow.

# madzia

01.05.2005 20:58

Moje dziecko skarzylo sie na bol ucha, wiec w niedziele wieczorem pojechalismy na Raclawicka. Pediatra dopiero na nasze wyrazne zadanie obejrzal uszy i gardlo. Nic nie stwerdzil. Wizyta 127,50 PLN.
Diagnoza okazala sie mylna. W nocy trafilismy na ostry dyzur laryngologiczny na Litewska. Laryngolog byl zdziwiony, ze z przyjazdem zwlekalismy tak dlugo.

REKLAMA

# gosc

01.05.2005 22:52

Ja mam abonament LuxMed w swojej firmie i potwierdzam krążącą po Warszawie opinię, że to najgorsza sieć placówek medycznych w stolicy.
Trudno tu przytaczać wszystkie przypadki, ale może kilka:
- zapisanie się na wizyte o określonej godzinie nic nie gwarantuje
- czy można zrobic wizytę ginekologiczną kobiecie w ciąży w 3 minuty? Można.
- czy można oszukiwać podczas żółtego tygodnia podając fałszywe daty kolejnych szczepień (aby nie wypadły w tygodniu z obniżoną ceną?) można
- czy można nie przyjąć pacjenta na umówioną wizyte, bo pan dyrektor z LuxMed raczył chcieć się zbadać w tym samym gabinecie? Można.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy