REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# wolak

13.03.2013 15:02

Mieszkam obok pana sklepu trochę mnie pan uraził swoją wypowiedzią że to miejsce było mało znane może dla pana miejsce jest starsze od muranowa które powstało na żydowskim giecie

# archiwumlamp

19.03.2013 13:03

#wolak napisał(a) 13.03.2013 15:02
Mieszkam obok pana sklepu trochę mnie pan uraził swoją wypowiedzią że to miejsce było mało znane może dla pana miejsce jest starsze od muranowa które powstało na żydowskim giecie

Witam
nie chciałem nikogo urazić w tym tekście ,tam zabrakło jednego łącznika,stąd małe przekłamanie, te okolice były mało mi znane* tak powinno być
w każdym razie Pozdrawiam i zapraszam do mnie do sklepu gdzie zawsze możemy porozmawiać

# michal

16.01.2015 11:49

Przy okazji starych przedmiotów - a co z ich odnowieniem, odmalowaniem i stworzeniem czegoś nowego? Kto powiedział, że od razu wyrzucać? Na http://www.oldnewstyle.com/ macie nieco inspiracji tego, jaki efekt można uzyskać poprzez odnowienie starych przedmiotów. I co, da się?

REKLAMA

# lokko

22.02.2017 12:53

Teraz jest nawet sporo firm, które produkują takie lampy w starym stylu jak na przykład takie http://dragonfly24.com.pl/5-lampy-mosiezne.

# sad

23.02.2017 11:16

spam,spam

# Dele

13.06.2017 21:42

Archiwum - powiem szczerze, świetne miejsce. Odwiedziłam je kilka razy i naprawdę robi wrażenie. Piękne lampy, świetna obsługa, sama jedną kupiłam - jeżeli ktoś czegoś takiego szuka, to naprawdę miejsce obowiązkowe!

REKLAMA

# uuuu

16.06.2017 10:05

spam, spam

 ptaszyca123

22.06.2017 10:27

Najpiękniejsze lampy mosiężne znajdziecie w Cygal Art Deco. Wykonują również lampy z powierzonych projektów.

 karawalecka

22.06.2017 13:45

Też lubię Archiwum - super miejsce i dobrej jakości towar. :)

REKLAMA

# Gucio989

11.09.2017 10:33

#lokko napisał(a) 22.02.2017 12:53
Teraz jest nawet sporo firm, które produkują takie lampy w starym stylu.

masz rację, zerknij chociażby http://light-home.pl/. Różny styl, różne gusta.

# szmata szeptana

11.09.2017 11:31

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

# fragger

07.01.2019 22:52

Powiem tak. Myślałem, że zakład jest profesjonalny bo na taki wygląda... niestety oddając lampę do naprawy nie dość, że pan nie profesjonalnie podszedł do sprawy ceny jak i czasu naprawy. Trochę mi szkoda żony bo porządna sympatyczna niej babka!. Niestety mąż za bardzo unosi się honorem jak widać i w żaden sposób nie można nim dość do porozumienia. Mały profesjonalizm bo jeśli nie można wycenić naprawy lampy a zaczyna się ja naprawiać dzwoni się do klienta w pierwszej kolejności uważam i mówi się ile będzie kosztować naprawa. A nie naprawia się coś za kosmiczną kwotę. Szkoda myślałem, że to miejsce będzie godne polecenia i profesjonalne.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe