REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Listonosz tanszy od radnego

# nakarmić kruki

04.01.2008 23:01

Facetowi grozi 5 lat, a wydał mniej niż radny dostaje w Białołęce za rok...
Dokąd wybrał się listonosz z Białegostoku z torbą pełną pieniędzy dla emerytów? Za daleko mu było do adresatów na piechotę, dlatego wsiadł do samolotu i poleciał do Wielkiej Brytanii. Tam przepuścił powierzone mu 30 tysięcy złotych. A potem wrócił i sam zgłosił się na policję.

# piotrek

04.01.2008 23:36

on dostanie sporo, ale politycy i urzędnicy, którzy przetrwaniają setki milinów na bibki(oficjalnie to nazywa się konferencja, warsztaty, w ramach wymiany, itd, itp., wezmą za to jeszcze kasę.
Ne bronię listonosza, tylko legalnie(niemoralnie) tez można wydać miliony na zabawę zawualowaną płaszczem konieczności rozwoju, integracji, i qrwa innych oszustw.......gadają na tych spotkaniach od wielu lat to samo....zamiast brać się do roboty, wielokrotnie bywałem na tego typu integracjach......zasada....albo zabawa, albo praca....zabawa owszem, po pracy i za własne piniędze....

# Wiesia z Mezem

08.01.2008 11:49

A Edek, Moj Maz to pyta mnie, czy ja nie wiem co bylo do jedzenia w sierpniu 2004 roku, dla tych co przezyli sierpien i dozyli do obiadu. Bo ja nie wiem, czy juz to mowilam, ale taka bylam podniecona, gdyz w roku dostalam w zakladzie talona do marketu i kupilam za niego Edwarowi kalkulator w Auchan. To taka radosc, taka wileka, ze nawet rodzina z Lowicza do nas przyjechala, zeby obejrzec, a Edek wzial kilka dni wolnego, zeby sie nacieszyc tym... cackiem, niech mi wolno tak powiedziec.
I teraz lezy Moj Edward w stolowym, w samych kalesonkach, bo ma wolne i stara sie podzielic 1.000.000 przez... no wlasnie ? Przez ile ?
Jak tak sobie pokalkulowalam:
Pomidorowa z makaronem mogla byc... no dajmy na to, ze policzyli po jakies 2,50 do 3 zlotych za talerz... co ? No niech bedzie po 3, juz z narzutem... do tego mielony, bo ludzie starsi i zeby juz nie te, z ziemniakami oczywiscie, w sierpniu kartofle juz sa tansze i jako surowke, to ja bym podala salatkie z pomidorow lub ogorka ze smietana...znaczy sie mizerie bym wziela zrobila. No to mnie wychodzi, jak dodac duzo bulki, tak z 5 zlotych za drugie. Z marza. I kompot oczywiscie na deser, ale to mozna zaprawka Cymes i woda zrobic z plasterkiem jakiegos jablka... grosze, grosze, a na upal swietne picie.
Czyli mnie tu wychodzi tak: 3+5+ 10 groszy, rzem 8 zlotych 10 groszy. I Edziowi tez.
I teraz Edek wlaczyl funkcje dzwiek klawiszy, wiecie az dzieci co nie poszly do szkoly i przysiadly u wezglowia Ojca przy tapczanie i wstukuje: jeden - pik, potem szesc zer - pik, pik,pik,pik,pik,pik nadusza klawisz dzielenia - pik, to taka kreska z kropeczka na gorze i wprowadza wartosc obiadu: osiem- pik, przecinek- pik, jeden-pik i zero - pik. Choc nie musial, tak w instrukcji napisali.
Ja mu w kazdym razie mowie, zeby tak nie stukal, jak nie trzeba, bo baterie oslabi, ale po swojemu, taki uparty jest ten moj Edek...
A Wy Dziewczyny ? Tez macie takich zawzietych Chlopow ?
123456,79 ? Zaniepokoil Edka brak Osemki i liczy jeszcze raz:
jeden - pik, potem szesc zer - pik, pik,pik,pik,pik,pik nadusza klawisz dzielenia - pik, to taka kreska z kropeczka na gorze i wprowadza wartosc obiadu: osiem- pik, przecinek- pik, jeden-pik i zero - pik. Choc nie musial...
Znowu 123456,79. Dobrze to ?
Sto dwadziescia trzy tysiace czterysta piecdziesiat szesc tysiecy pelnowartosciowych porcji obiadowych! I jeszcze jedno drugie. Bez zupy. Na repete. Mu wyszlo... Aaa, kompot to ja bym juz dala, ot tak z serca, przeciez zawsze sie jakos tam nie doleje jednemu, czy drugiemu i cos tam wiadrze zostanie, prawda ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break