REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

liceum na tarchominie

# jarek

09.10.2005 02:15

rodzice kupili mieszkanie na odkrytej, jestem w I licealnej od polrocza chcialbym chodzic do lo na tarchominie, napiszcie jaka to szkola bo moze jednak dojezdzac na grochow? jarek

# uczeń

09.10.2005 17:45

Szkoła to jak auszwic birkenau
porąbani nauczyciele
dyrektorka wywodzi się od gestapo
i albo jest gorąco albo zimno
NIE POLECAM

# Matka ucznia LO.

09.10.2005 19:02

Najbardziej miesza pani Gęsina,która nie ma zielonego pojęcia o oświacie.Próbuje obstawić się takimi jak ona sama nauczycielami,czyli miernotami.

REKLAMA

# kali

10.10.2005 12:29

Matko, chyba miesza Mierzwa - dyrektorka całego zespołu szkół. Gęsina nie miesza, bo nie jest już dyrektorką, a cały nadzór sprawuje Mierzwa, a ta potrafi mieszać jak nikt. Jarku, zapytaj uczniów.

# Lalka

10.10.2005 16:23

Nie polecam!!

# bRt

11.10.2005 06:56

Żeby szkoła miała wyższy poziom nauczania to widać, że nie tylko uczniowe muszą się "wymienić", ale nauczyciele również...

REKLAMA

# jarek

12.10.2005 23:32

dzieki za informacje, sam nie wiem, czy to prawda ze ma obowiazywac tzw.mundurek? budynek wyglada fajnie, ale o tym co w srodku jakos niefajnie piszecie jarek

# Rada Rodziców.

13.10.2005 10:10

Gęsina miesza ,bo nie zleży jej na poziomie nauczania.Jej zdzaniem nie ważne co uczeń liceum ma w głowie .Gęsina ćwirćinteligentów kształciła jak byLa dyrektorką LO na Fleminga.

# mixer

21.10.2005 10:13

Pani Gęsina jak była dyrektorką na Fleminga, to wypełniała karkołomne zadanie, jak pomóc młodzieży, którą nawet właśni rodzice zostawili, jak zrobić z nich ludzi, którzy może nie osiągnęli wyżyn społecznych, ale nie zostali bandziorami i być może nie zrobili krzywdy nikomu z nas, nawet waszym rodzinom. Poziom nauczania zależy oczywiście od nauczycieli, ale czasem trzeba go dostosować do możliwości uczniów, ktorzy są zaniedbani przez rodziców i absolutnie nie dotyczy to tych z rodzin patologicznych. Rodzicom po prostu się nie chce, wolą własne sprawy, mniej istotne, a czasem nawet niepotrzebne, niż trud wychowania potomka na porządnego człowieka. Pani Gęsina właśnie za nich to robi i stwierdzenie, że jej na niczym nie zależy jest okrutne w stosunku do niej. Nie jest to moja znajoma, ale zetknęłam się z Nią na Fleminga, bo tam uczęszczało moje dziecko z własnej woli, a nie z przymusu i było bardzo szczęśliwe, atmosfera od strony DYREKCJI była znakomita. Poziom też. Proszę nie krzywdzić Pani Gęsiny rzucanymi bez pokrycia kłamstwami. Więcej takich Pedagogów, a będziemy mieli wspaniałe przyszłe pokolenia.

REKLAMA

# Byly Uczen

23.10.2005 15:15

Gesina byla bardzo dobra dyrektorka. To ona postawila stara Polfe na nogi.

# Uczennica tego liceum

21.11.2005 10:13

uważasz ze przyjmowanie od 40 pkt. to postawienie szkoły na nogi???
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break