REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Wiolka G

21.11.2018 20:32

Zainteresowana pracą

# Pracownik

21.11.2018 22:40

Niszcza ludzi i do tego jak nie masz plecow to jestes bialym murzynem...nie polecam pracy w Leroy....

# Krystianaaa

22.11.2018 11:42

Zgadzam sie z Pracownikiem, pracowalem przez chwile. Awansuja tylko osoby bezwzglednie poddane ich systemowi, ktore nigdy nie wypowiedza konstruktywnej opnii. A zespol wybiera sie na podstawie wiernosci i posluszenstwa.

REKLAMA

# Grom

22.11.2018 16:39

Zgadzam się z Pracownikiem i Krystianaaa. Jeżeli się podporządkujesz i będziesz ich pieskiem to przetrwasz. Byłem tam na szczeblu koordynatora. Nie polecam

# Pan

22.11.2018 20:00

Moja żona pracowała ponad 10lat w Leroy nie zawsze i nie zewszystkimi jest łatwo to prawda lecz sa i osoby bardzo otwarte,pomocne i kontaktowe których zalicz sie Ewa.Jako osoba postronna stwierdze że Jabłonna bedzie miała najlepszego z torunskich dyrektorów. Lecz wiedząc co sie dzieje w tym sklepie teraz bym nie pozwolił jej na powrót tam

# IZA ANDERS

23.11.2018 05:04

Uważam że jeżeli ktoś chce pracować.. To jest najlepsza opcja na start... Pod skrzydłami wspaniałego dyrektora jakim jest Ewa Wesołowska. Miałam przyjemność pracować z tą kobietą. Mogę powiedzieć tylko najlepsze rzeczy o ludziach spotykanych na mojej drodze w Leroy. Życzę powodzenia i więcej chęci do pracy i optymizmu zgoszknialym.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe