REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Wiolka G

21.11.2018 20:32

Zainteresowana pracą

# Pracownik

21.11.2018 22:40

Niszcza ludzi i do tego jak nie masz plecow to jestes bialym murzynem...nie polecam pracy w Leroy....

# Krystianaaa

22.11.2018 11:42

Zgadzam sie z Pracownikiem, pracowalem przez chwile. Awansuja tylko osoby bezwzglednie poddane ich systemowi, ktore nigdy nie wypowiedza konstruktywnej opnii. A zespol wybiera sie na podstawie wiernosci i posluszenstwa.

REKLAMA

# Grom

22.11.2018 16:39

Zgadzam się z Pracownikiem i Krystianaaa. Jeżeli się podporządkujesz i będziesz ich pieskiem to przetrwasz. Byłem tam na szczeblu koordynatora. Nie polecam

# Pan

22.11.2018 20:00

Moja żona pracowała ponad 10lat w Leroy nie zawsze i nie zewszystkimi jest łatwo to prawda lecz sa i osoby bardzo otwarte,pomocne i kontaktowe których zalicz sie Ewa.Jako osoba postronna stwierdze że Jabłonna bedzie miała najlepszego z torunskich dyrektorów. Lecz wiedząc co sie dzieje w tym sklepie teraz bym nie pozwolił jej na powrót tam

# IZA ANDERS

23.11.2018 05:04

Uważam że jeżeli ktoś chce pracować.. To jest najlepsza opcja na start... Pod skrzydłami wspaniałego dyrektora jakim jest Ewa Wesołowska. Miałam przyjemność pracować z tą kobietą. Mogę powiedzieć tylko najlepsze rzeczy o ludziach spotykanych na mojej drodze w Leroy. Życzę powodzenia i więcej chęci do pracy i optymizmu zgoszknialym.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy