REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Tubylec

16.03.2023 11:24

To nie Plac Europejski, a parking dla rowerów.

# Korbowód

16.03.2023 14:47

#Tubylec napisał(a) 16.03.2023 11:24
To nie Plac Europejski, a parking dla rowerów.
No tak, bo europejska Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerami jeździć?

# Arpa61

16.03.2023 22:20

Jak czytam/słyszę EUROPEJSKI, to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Co prawda klasyk socjalizmu Hermann Wilhelm Göring powiedział, że jak słyszy słowo kultura, to odbezpiecza rewolwer, ale ja, poddany socjalistów (Polska pod okupacją czerwonego od 1926 roku nieprzerwanie, z króciótką przerwą na śp.Mieczyława Wilczka) nie mam prawa mieć broni. Choć, przyznaję, czerwone łaskawie zezwala poddanym posiadać czarnoprochowy średniowieczny samopał. Ale ja mam w (...) tę łaskawość.

REKLAMA

# Arpa61

16.03.2023 22:22

#Tubylec napisał(a) 16.03.2023 11:24
To nie Plac Europejski, a parking dla rowerów.
Jakim prawem garbaty ma proste dzieci?! Się pytam! Pozdrawiam towarzysza Johany Raulin-Senyszyn, osławionej komunistki o aksamitnym głosie pirszego sekretaża i manierach damy z kremla.

# WrednyKot

17.03.2023 18:17

Zasady urbanistyczne takie, jak ekonomia wg. Balcerowicza. Warszawa postępuje całkowicie odwrotnie, niż współczesne, RACJONALNE [nie ten sen wariata o 15 min cities] zasady rozwoju miast zakładają ale jeszcze się z tego włodarze cieszą i się tym chwalą. Psują moje moje sksyny!

# Kapajanka

18.05.2023 14:17

W 2016 r. Dostali nagrodę za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń miejską, no to teraz, jakżeby inaczej, ją zabudują. Wszystkie górnolotne hasła o przestrzeni dla mieszkańców można do kosza wyrzucic. Niedługo postawią tam czwarty wieżowiec i trzeba będzie się przeciskać, żeby przejść między nimi. Ale jeszcze wieksza kasa dla właścicieli będzie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA