REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kupno mieszkania w Warszawie

14.03.2018 16:36 KrystianKurka
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Warszawie i wzięciem kredytu na to mieszkanie. Macie jakieś wskazówki porady takie ogólne ?
14.03.2018 16:58 #Bankster
Mam poradę, nie brać kredytu.
20.03.2018 09:10 gruppa
Niby tak, ale kogo teraz stać na kupno mieszkania za gotówkę? Kredyt ratuje sprawę. @KrystianKurka przedzwoń sobie do agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624, on Ci pomoże. Moi znajomi przez jego biuro nabyli mieszkanie i z tego co mówili to nawet im pomógł w dostaniu kredytu
20.03.2018 09:19 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
20.03.2018 11:26 #anik82
pilnie biura do wynajęcia!!!

Szukam pośrednika zajmujacego się wynajmem biur. Zna ktoś firmę www.gwiazda.info?
REKLAMA
20.03.2018 13:04 #Moczkałowski
Ile Wam płacą za wklejanie reklam gamonie
10.04.2018 09:48 #tomasz54
Polecam znaleźć tanią i rozsądną ofertę np. od http://www.liderhaus.com/ oni naprawdę potrafią doradzić i zasugerować optymalne rozwiązania na każdą kieszeń
10.04.2018 10:07 #gamoń wkleja reklame
#tomasz54 napisał(a) 10.04.2018 09:48

Polecam znaleźć tanią i rozsądną ofertę np. od http://www.liderhaus.com/ oni naprawdę potrafią doradzić i zasugerować optymalne rozwiązania na każdą kieszeń
Gamoń wkleja reklamę
04.09.2018 13:43 #marekk
Można duże mieszkania znaleźć w Willi Międzylesie wiem że znajoma kupowała tutaj z mężem ok 60m lokal. Jeszcze się nie wprowadzili z tego co kojarzę to dopiero ma to być wszystko oddane klientom w przyszłym roku.
07.09.2018 15:14 #aaab
Ja tez polecam Wille Międzylesie
REKLAMA
25.09.2018 20:16 #KS89
Z własnego doświadczenia mogę Ci poradzić, żebyś śmiało rozglądała się też za mieszkaniami pod Warszawą. Ostatnio rośnie zainteresowanie Piasecznem i właśnie tam się od pewnego czasu rozglądam. Dom Marzeń wydaje się być ciekawą opcją jeśli miałbym Ci coś polecać.
01.10.2018 09:41 #lezek90900
Z nowszych ich inwestycji jakie mają być całkiem niedługo oddawane do użytkowania to ciekawie się zapowiada Willa Międzylesie, kolega planuje tutaj kupić te duże mieszkanie na parterze plus ogród.
10.12.2018 14:26 #Krzysiek_82
Wiesz co, ja w zeszłym roku sprzedałem mieszkanie w Warszawie z pomocą Rafała Bieleckiego i zarobiłem lekko ponad 600 tys zł. Niestety Warszawa rządzi się własnymi prawami.
12.12.2018 22:51 #paprot
a ja z pomocą Tadeusza Byrko zarobiłem na czysto 1,2 miliona
16.01.2019 08:56 #Martimeks
Cześć, sprawdźcie sobie oferty na stronie https://tur-nieruchomosci.pl - może znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie w atrakcyjnych pieniążkach.
REKLAMA
17.01.2019 15:46 ZiziKam
Jak się wyżyłujesz na mieszkanie w centrum to ci już na meble nie zostanie .... ale w sumie to teraz tanio można się w dobre meble wyposażyć.
17.01.2019 23:07 #piontnica
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
12.03.2019 23:18 #bOOm
Jak masz problem ze sprzedażą mieszkania to koniecznie skontaktuj sie z Rafałem Bieleckim. Świetny ekspert z zakresu nieruchomości w Warszawie.
25.03.2019 12:02 #klaudusia27
ja nie dawno kupiłam mieszkanie na Bielanach i jest spoko :D przeprowadziłam się ekspresowo bo z pomocą firmy przeprowadzkowej Wiki przeprowadzki i fajnie mi się tutaj mieszka
25.03.2019 15:14 wichurska
Kup stare, wyremontuj, odsprzedaj. A tak poza tym to ceny w Warszawie wcale nie zachęcają do kupna mieszkania.
28.03.2019 16:27 #Ola27
Mieszkam w mieszkaniu od Home Invest na Bielanach. Jestem bardzo zadowolona, lokalizacja boska. Mam blisko do metra.
15.04.2019 11:35 #tty
Na stronie megamieszkania.pl masz dużą bazę ofert jeśli chodzi o wynajem w Warszawie. Mają rózne mieszkanie od 1 pokojowych po duże dla rodzin, często aktualizują ogłoszenia ,także strona rzeczywiście żyje, a nie jest jakimś archiwum. Ja znalazłem u nich mieszkanie dla siebie, żony i psa ;))
07.05.2019 23:50 #Waldek
Zdecydowanie polecam kontakt z Rafałem Bieleckim.
16.05.2019 10:39 #arrt
Masz na stronie megamieszkania.pl firmę która mi pomogła jak szukałam mieszkania na wynajem. Sytuacja była o tyle skomplikowana że nie jestem sama ale z dzieckiem i psem. Udało się znaleźć lokal zgodny z moimi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi w ciągu tygodnia.
24.05.2019 20:35 #Wiosna
Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
03.06.2019 09:21 #oklii
Mam sprawdzoną strone z ogłoszeniami na megamieszkania.pl. Bardzo dużo mieszkań na wynajem, niezłe ceny, szybko można tutaj dograć i dogadać szczegóły. Bardzo fajna sympatyczna obsługa, można nawet tego samego dnia się wprowadzić - mój przypadek to potwierdza ;)
04.06.2019 19:49 #oszukany
#oklii napisał(a) 03.06.2019 09:21

Mam sprawdzoną strone z ogłoszeniami na megamieszkania.pl. Bardzo dużo mieszkań na wynajem, niezłe ceny, szybko można tutaj dograć i dogadać szczegóły. Bardzo fajna sympatyczna obsługa, można nawet tego samego dnia się wprowadzić - mój przypadek to potwierdza ;)
MegaMieszkania to bzdura totalna wpłacasz i robisz z siebie głupka oferty lipne albo z innych stron są też do innych pośredników bo zapomnieli sprawdzić nr. telefonu - mój przypadek to potwierdza
25.06.2019 01:27 #gratka
Decydując się na zakup mieszkania zobacz opinie o deweloperach na http://opiniuj24.pl
26.07.2019 14:03 #markosik
Jeśli chcecie kupić mieszkanie na bielanach to polecam Tur Nieruchomości miałem przyjemność współpracować z nimi i jestem bardzo zadowolony pomogli znależć mi mieszkanko w fajncyh pieniadzach polecam https://tur-nieruchomosci.pl/
26.07.2019 21:16 jjusti18
A jak chciałabym kupić dla siebie mieszkanie, gdzieś w okolicy Wrocławia. Myślałam czy nie zdecydować się na nieruchomość oferowaną przez dewelopera malewilczyce.pl , bo nawet można u nich kupić http://www.malewilczyce.pl/lokalizacja/ w dobrej cenie. No i generalnie ich inwestycje mnie się podobają. Ponieważ są dobrze przemyślane pod każdym względem.
wpis modyfikowany 1 raz, 06.08.2019 07:49 
29.07.2019 11:43 #Mila472
Ja Ci polecam Wole. Bardzo szybko się rozwija i na dobrą sprawę wszędzie jest blisko. Ja się skusiłam na inwestycję Home Invest na Okopowej i nie mogę się doczekać, aż się tam wprowadzę.
16.08.2019 10:49 #kamikaze
Do jakiej ceny poszukujesz mieszkania, w jakiej dzielnicy i w jakich pieniadzach, ja osobiscie polecam bielany :D sam tutaj mieszkam i jestem bardzo zadowolony, a mieszkanie znalazlem tutaj https://tur-nieruchomosci.pl/
19.08.2019 09:26 #MateuszG
Wzięliśmy z żoną kredyt i kupiliśmy mieszkanie na Białołęce od fabryki domów, tam trochę mniej za metr sobie życzą. Kredyt na kilka lat mamy. Nie miliśmy mocno innego wyboru, mieszkać z teściami do końca życia bym nie chciał.
28.10.2019 23:01 #zosia88
Rozglądamy się za fajnym apartamentem. Czy ktoś z Was może wie czy powstaje w tej okolicy jakaś nowa inwestycja? Może macie jakieś info.
19.11.2019 15:54 #Lili
Polecam Bielany i inwestycję od Home Invest. Pomogą Ci z kredytem w razie problemu, a mieszkania od nich sa bardzo dobrze skonstruowane, w okolicy dużo zielen, blisko metro= świetna lokalizacja.
06.02.2020 07:21 #Izza
To bardzo poważna decyzja - mieszkania teraz drogie, a to przecież zakup na lata. Więc zdecydowałam się na zakup z pomocą Krupa Nieruchomości - wyłożyłam swoje wymagania, kawa na ławę, a oni pomogli mi dobrać najlepszą opcję.
06.02.2020 15:23 sabrii
no na pewno trzeba brac tutaj pod uwagę różne kwestie zanim ostatecznie gotówka zostanie wydana . Sczerze mówiąc Najważniejsze jest to , aby po prostu wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe w tym temacie . Ważna jest także lokalizacja oraz metraż
11.02.2020 15:57 #Kornelia
Z mężem nie mięliśmy innej opcji jak tylko brać kredyt, inaczej nigdy nie wyprowadzilibyśmy się na swoje. A że na Wawrze od wwwconstruction dostaliśmy dobrą cenę za mieszkanie wraz z użytkowym poddaszem to trzeba było działać. Teraz juz mieszkamy tutaj i jest całkiem nieźle, bo tu jest tylko niska zabudowa. Jakieś wielkie blokowiska nie są dla mnie
22.02.2020 21:24 #ricky
My kupiliśmy mieszkanie w IV etapie inwestycji Apartamenty Nowy Marysin dewelopera APM Development. Mieszkanie bardzo fajne, tak jak i całe osiedle, z garażem (do końca lutego jest jeszcze w promocji za 1/2 ceny), okolica nam odpowiada. Oczywiście w dużej części na kredyt, ale to w sumie chyba standard w dzisiejszych czasach.
01.03.2020 11:49 #Nigri8
tak, zdecydowanie właśnie trzeba zadbać o to, aby były położone fajnej jakości płytki, jeżeli chodzi o salon to polecam tu zdecydowanie kontakt z salonem Cristopol. Dobra obsługa, rozsądne ceny, szybka dostawa na mieszkanie
02.03.2020 10:47 #Kammiom
W kwestti właśnie wykonczenia ścian i innych elementow to spokojnie mozna tu wykorzystać stronę domzcegly.pl. jest tam bardzo dużo przydatnych zdjęć i informacji na temat tego, jak takie przemyślane i oryginalne aranżacje po prostu powinny wyglądać
21.03.2020 15:25 #ryt77
Kupno mieszkania to poważna decyzja, na pewno warto skorzystać z oferty doświadczonego dewelopera, wóczas ma się pewność, że cała transakcja przebiegnie bezpiecznie. Ja mogę polecić firmę APM Development, https://www.apm-development.com.pl, kupowaliśmy od nich mieszkanie i wiem z doświadczenia, jakie to ważne, by wybrać profesjonalną firmę działającą nie od dziś.
22.03.2020 11:23 pocahontas1
Koniecznie poczytaj artykuły prawnika Pana Bartłomieja, które znajdziesz pod linkiem http://www.umowadeweloperska.pl/. Wyjaśnia tam wiele kwestii związanych z wzięciem kredytu a umową deweloperską :)
wpis modyfikowany 1 raz, 22.03.2020 11:23 
23.03.2020 15:39 Darful
Moja rada jest taka,kup sobie działkę i wybuduj dom!
Gdzie kupić dobry projekt? Żaden problem...
W tej pracowni http://www.mgprojekt.com.pl/
Sprzedają projekty od małych domów,po rezydencje-jak kto woli ;)
Mieszkanie to inwestycja,ale bardziej na wynajem...
24.03.2020 10:28 #olek
Mam dwa mieszkania, obydwa od Home Invest i powiem Ci tak - jak kupisz od dobrego i sprawdzonego dewelopera to nie masz się czym przejmować.

9/2019 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 We produce real documents such as registered passport and fake passport online at the best rate. Our expert team cares about everything while making document and that look 100% real and you can be used everywhere. To gain access to the chip in your passport, you need to scan the document using the camera of the Smartphone. For more details visit our website. https://fidelitydocuments.com/services/buy-passports Email: info@fidelitydocuments.com Call or Whatsapp: +1 (516)261-2460

Oddam za darmo
 Oferuję Ci pożyczkę od 1000 do 500.000 euro na bardzo prostych warunkach. Robię również inwestycje i pożyczki między jednostkami wszelkiego rodzaju. Oferuję pożyczki krótko-, średnio-i długoterminowe we współpracy z moim adwokatem. Nie wiemy o swoich zwyczajach, a nasze transfery są ubezpieczone przez Bank w celu zabezpieczenia transakcji. Dla wszystkich wniosków złożonych w odniesieniu do stawek i staggerings płatności i będę z waszą pomocą. Wreszcie proszę o kontakt przez e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com Whatsapps: +48 515 702 018

Sprzedam
 WWW.MTELZCS.COM Apple iPhone 11 Pro Max, 11 Pro, Samsung S20/S20+/S20 Ultra, Note 10 Plus i inne Skontaktuj się z nami:- Adres e-mail biura: sales@mtelzcs.com E-MAIL: sales@mtelzcs.com Strona internetowa firmy: WWW.MTELZCS.COM Jesteśmy renomowanym przedsiębiorstwem, sprzedajemy po cenach hurtowych detalistom i osobom prywatnym. Akceptujemy płatności PayPal i Przelew Bankowy lub TRANSFERWISE Akceptujemy inne metody płatności do użytku osobistego Wszystkie produkty są nowe z gwarancją Wszystkie produkty są zapakowane w oryginalne pudełko Dostępny rabat gotówkowy i rabat handlowy Oferta promocyjna - Darmowa dostawa W przypadku hurtowego zakupu 200 sztuk lub więcej sztuk, możesz odwiedzić naszą firmę bezpośrednio .. Skontaktuj się z nami:- Adres e-mail biura: sales@mtelzcs.com E-MAIL: sales@mtelzcs.com Strona internetowa firmy: WWW.MTELZCS.COM

Usługi motoryzacyjne
 Regeneracja turbin Mielec woj. podkarpackie. Firma MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki to także wysyłka turbosprężarki. Wysyłamy turbo kurierem do klientów z Warszawy również. Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie, regenerujemy też zmienną geometrię i turbo z modułami elektronicznymi. Ewentualnie przy okazji po drodze zapraszamy do nas ul. Polna 3b, 39-300 Mielec Kontakt: +48 609 141 806

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA