REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kuchnia na wymiar

28.05.2020 11:07 #Adam87
Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia. Jak znacie jakiegoś wykonawcę, po którego będzie można sięgnąć w Warszawie to dajcie namiary. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo kompletnie nie wiem do kogo będzie się tutaj warto odnośnie tej kwestii zwrócić.
29.05.2020 10:35 #miki78
Zobacz sobie ofertę przygotowywaną przez www.LUVIOmeble.pl . Firma super sobie radzi, ma bardzo dobrze przygotowane propozycje i faktycznie robi świetne meble na zamówienie. Każdy kto będzie szukał dla siebie ciekawych mebli, które będą nietypowe, będą się wyróżniały powinien zwrócić uwagę na tą firmę.
01.07.2020 11:50 #Bellaroma
Cześć. Ja właśnie przed zamówieniem mebli chciałabym znaleźć kogoś kto mi zaprojektuje kuchnie i najlepiej współpracuje z jakimś dobrym sklepem meblowym. Miałam ofertę sprawdzoną z wrocławia (sprawdź) i szukam teraz czegoś podobnego w stolicy. później możliwe, ze u tej samej osoby zamówilibyśmy projekt salonu.
08.07.2020 16:24 #wiki u
Popytaj znajomych, na pewno kogoś Ci polecą. Nam robiła projekt znajoma, a meble zaprzyjaźniony stolarz. Wyszła idealnie, mogę powiedzieć, że wreszcie mam kuchnie marzeń, no może nie do końca, bo paru rzeczy jeszcze w niej brakuje, ale to już pestka. Dziś np. natrafiłam w superwnetrze.pl na świetną okazję kuchennych koszy na śmieci, naprawdę ceny bardzo konkurencyjne. Każdy by znalazł odpowiedni dla siebie.

29/4527 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA