REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Kuchnia na wymiar

# Adam87

28.05.2020 11:07

Szukam jakieś firmy, która robi meble na zamówienia. Jak znacie jakiegoś wykonawcę, po którego będzie można sięgnąć w Warszawie to dajcie namiary. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo kompletnie nie wiem do kogo będzie się tutaj warto odnośnie tej kwestii zwrócić.

# miki78

29.05.2020 10:35

Zobacz sobie ofertę przygotowywaną przez www.LUVIOmeble.pl . Firma super sobie radzi, ma bardzo dobrze przygotowane propozycje i faktycznie robi świetne meble na zamówienie. Każdy kto będzie szukał dla siebie ciekawych mebli, które będą nietypowe, będą się wyróżniały powinien zwrócić uwagę na tą firmę.

# Bellaroma

01.07.2020 11:50

Cześć. Ja właśnie przed zamówieniem mebli chciałabym znaleźć kogoś kto mi zaprojektuje kuchnie i najlepiej współpracuje z jakimś dobrym sklepem meblowym. Miałam ofertę sprawdzoną z wrocławia (sprawdź) i szukam teraz czegoś podobnego w stolicy. później możliwe, ze u tej samej osoby zamówilibyśmy projekt salonu.

# wiki u

08.07.2020 16:24

Popytaj znajomych, na pewno kogoś Ci polecą. Nam robiła projekt znajoma, a meble zaprzyjaźniony stolarz. Wyszła idealnie, mogę powiedzieć, że wreszcie mam kuchnie marzeń, no może nie do końca, bo paru rzeczy jeszcze w niej brakuje, ale to już pestka. Dziś np. natrafiłam w superwnetrze.pl na świetną okazję kuchennych koszy na śmieci, naprawdę ceny bardzo konkurencyjne. Każdy by znalazł odpowiedni dla siebie.

 Syśka

13.02.2022 12:24

Jeżeli chodzi o mnie, to sporo wolnego czasu spędzam w mojej kuchni i staram się, aby była ona dobrze wyposażona. Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę mojego ulubionego sklepu, w którego ofercie znajdziecie m.in. Przyprawniki sklep internetowy .
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA