REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Który wózek wybrać?

# Anonim

31.07.2022 13:04

Mam dylemat jaki wózek wybrać dla dziecka. Kieruję się ku wózkowi od Anex Baby między e-type a m-type. Jakie są wasze typy?

# najisi2009

31.07.2022 19:57

My mamy wózek od Anex Baby e-type i jest świetny. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni nasz bobas też się w nim dobrze czuję, bardzo często w nim zasypia.

# Anonim

04.08.2022 19:16

Ja mogę polecić Anex baby. Jest po prostu świetny. Bardzo intuicyjny łatwy w obsłudze lekki.

REKLAMA

# Anonim

17.08.2022 20:41

jak dla nas to jeden z lepszych wózków jakie mogliśmy wybrać. Jest lekki co jest dla mnie jako kobiety bardzo ważne, jest piękny i ma bardzo dobą amortyzację.

# Anonim

23.08.2022 16:17

My na początku nie byliśmy pewni tego wózka ale później ten wózek od Anex Baby skradł nasze serca. Jest naprawdę świetny. Rewelacyjnie sprawdza się na długich spacerach za miasto

# Anonim

23.08.2022 16:23

Ja też się zgadzam że to bardzo fajny wózek. Przede wszystkim lekki co jest bardzo dużym ułatwieniem przy wnoszeniu na 4 piętro.

REKLAMA

# Anonim

24.08.2022 09:49

No nam Anex sprawdził się jak ta lala. Co prawda nasza Niania już już trochę większa ale wiem że te wózki nadal mają wysokość jakość.

# wikk

17.09.2022 13:18

My zdecydowaliśmy się na e/type od anex. Od samegomi się spodobał a po przetestowaniu widziała, że to jest to! Wygodnie i lekko się go prowadzi, wózek jest zgrabny i intuicyjny w obsłudze.

# maryja

18.09.2022 15:11

Chyba jeszcze tylko na Tarchominie łapią się na tak żałosny marketing szeptany.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break