REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Które sushi z Bielan wybrać

# dżon

18.01.2017 16:26

Które sushi na Bielanach jest najlepsze? W okolicy mogę w sumie skorzystać z usług trzech-czterech suszarni, każda zapowiada się całkiem dobrze, ale ja w żadnej z nich jeszcze nie jadłem. Stąd pytanie do was, bo może macie już za sobą podobne doświadczenia i pomożecie mi wybrać. Nie chcę źle trafić, a znajomi też nie bardzo wiedzą co mi doradzić, dlatego szukam informacji tutaj...

# dfr

19.01.2017 09:55

niestety nie ma tam zadnego dobrego sushi, wszystkie podają obrzydliwe dania

 warsaw_girl

20.01.2017 08:55

Co za bzdury #dfr, że nie ma. Jasne, że jest! I to nawet bardzo dobre. Jadłeś kiedykolwiek w ogóle sushi? Bo ja sprawdziłam naprawdę mnóstwo warszawskich suszarni (i to nie tylko w centrum miasta) i spokojnie mogę stwierdzić, że poza śródmieściem też można dobrze, przede wszystkim smacznie, pojeść. #dżon, mogłabym się rozpisywać na temat różnych fajnych miejsc, ale jeśli interesują Cię konkretnie Bielany to polecam Sushiberry. Nie będziesz zawiedziony :) Byłam nie raz, nie dwa i zawsze pełna satysfakcja. Dobra obsługa, dobre rolki, świeże przede wszystkim. Widzę, że na fejsie co chwilę organizują jakieś konkursy, albo wrzucają info o promocjach, być może niedługo wybiorę się tam kolejny raz. Trochę daleko tam mam, ale warto się wybrać nawet i na drugi koniec miasta, bo uczta zapowiada się wyborna :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024