REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Krzyk

# Zosia

20.10.2003 17:53

Czy ktoś wie co z dziewczyną z dzieckiem z Książkowej, która w piątek została skatowana na balkonie przez mężulka? Była policja. Może ktoś zna ją osobiście,może ona potrzebuje pomocy?

# Arek

20.10.2003 17:59

Nie miej oporów, zgłoś to do Niebieskiej Linii
0-801-1200-02
Ogólnopolskie Pogotowie
dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
Poczytaj:
www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/dzm

# bertka

21.10.2003 10:24

ludzie co to sie dzieje, przed chwilą przeczytalam o skatowanym przez rodziców dziecku, szesciomiesieczne niemowle walczy o zycie a rodzice sie mówią ze spadla z łózka
dla nich dozywocie a nie 10 lat

REKLAMA

# sasiadka

21.10.2003 10:36

Pobił żonę,bo chciała iść do pracy-z kolei on nigdy nie pracował.

# maz desperat

22.10.2003 12:02

nie bedzie pracowac niech dzieci niaanczy od pracy jestem ja

# rudy

22.10.2003 12:40

Do maz desperat
Wypisywanie takich bzdur wskazuje że z główką coś nie tak.Złoś się w trybie pilnym do psychiatry.

REKLAMA

# maly kazio

24.10.2003 12:00

Nie jedna rozmowa na tym forum udowodnila, ze piszacy tu dziela sie na dwie grupy: Osob zainteresowanych powaznym komentowaniem faktowy i wydazen. I osob zainteresowanych podgzewaniem atmosfery poprzez pisnie takich glupot jak #maz desperat. Moze Echo powinno zalozyc jakis filtr przeciwko glupocie i chamstwu?

# historyk-wyjtkowo

24.10.2003 13:51

Pisac mozna co sie chce, byle nie uwlaczac spod nicka innym w sposob chamski (to akurat powinno szybko znikac), a zabawne kontrapunkty (nawet jak nie na temat) nalezy zostawiac - ostatnio rozbawil mnie nawet post Mieszkanca. Pomijam tylko rzeczy nudne, albo tych ktorych nie rozumiem )-np. nie rozumiem wypowiedzi p. Sulowskiego (o co mu chodzi?), ale tez nie rozumiem komentarza Gonza do jego wypowiedzi. To jednak moj problem...

# historyk-wyjtkowo

24.10.2003 13:56

By byc zrozumianym- maltretowanie dzieci to powazny problem, ale zart czy absurd nie zawsze oznacza lekcewazenie sprawy czy jej bagatelizacje, czasami jest konieczny dla psychicznego odreagowania.

REKLAMA

# Matt Riggs

26.10.2003 21:16

Gratuluję Historyku - wyjątkowo, ale chyba odreagowywanie przy tym temacie to jakieś nieporozumienie, pewnie jak pomyślisz to przyznasz mi rację. Chyba zeby nie, ale "jednak Twój problem".
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe