REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Krzyk

# Zosia

20.10.2003 17:53

Czy ktoś wie co z dziewczyną z dzieckiem z Książkowej, która w piątek została skatowana na balkonie przez mężulka? Była policja. Może ktoś zna ją osobiście,może ona potrzebuje pomocy?

# Arek

20.10.2003 17:59

Nie miej oporów, zgłoś to do Niebieskiej Linii
0-801-1200-02
Ogólnopolskie Pogotowie
dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
Poczytaj:
www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/dzm

# bertka

21.10.2003 10:24

ludzie co to sie dzieje, przed chwilą przeczytalam o skatowanym przez rodziców dziecku, szesciomiesieczne niemowle walczy o zycie a rodzice sie mówią ze spadla z łózka
dla nich dozywocie a nie 10 lat

REKLAMA

# sasiadka

21.10.2003 10:36

Pobił żonę,bo chciała iść do pracy-z kolei on nigdy nie pracował.

# maz desperat

22.10.2003 12:02

nie bedzie pracowac niech dzieci niaanczy od pracy jestem ja

# rudy

22.10.2003 12:40

Do maz desperat
Wypisywanie takich bzdur wskazuje że z główką coś nie tak.Złoś się w trybie pilnym do psychiatry.

REKLAMA

# maly kazio

24.10.2003 12:00

Nie jedna rozmowa na tym forum udowodnila, ze piszacy tu dziela sie na dwie grupy: Osob zainteresowanych powaznym komentowaniem faktowy i wydazen. I osob zainteresowanych podgzewaniem atmosfery poprzez pisnie takich glupot jak #maz desperat. Moze Echo powinno zalozyc jakis filtr przeciwko glupocie i chamstwu?

# historyk-wyjtkowo

24.10.2003 13:51

Pisac mozna co sie chce, byle nie uwlaczac spod nicka innym w sposob chamski (to akurat powinno szybko znikac), a zabawne kontrapunkty (nawet jak nie na temat) nalezy zostawiac - ostatnio rozbawil mnie nawet post Mieszkanca. Pomijam tylko rzeczy nudne, albo tych ktorych nie rozumiem )-np. nie rozumiem wypowiedzi p. Sulowskiego (o co mu chodzi?), ale tez nie rozumiem komentarza Gonza do jego wypowiedzi. To jednak moj problem...

# historyk-wyjtkowo

24.10.2003 13:56

By byc zrozumianym- maltretowanie dzieci to powazny problem, ale zart czy absurd nie zawsze oznacza lekcewazenie sprawy czy jej bagatelizacje, czasami jest konieczny dla psychicznego odreagowania.

REKLAMA

# Matt Riggs

26.10.2003 21:16

Gratuluję Historyku - wyjątkowo, ale chyba odreagowywanie przy tym temacie to jakieś nieporozumienie, pewnie jak pomyślisz to przyznasz mi rację. Chyba zeby nie, ale "jednak Twój problem".
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe