REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Wwa

07.05.2020 10:57

Kilometr od Fortu , 400 m. od poczty - chybił trafił
Miejsce fatalne, na uboczu. Biznesy w pawilonach padają po paru miesiącach . Wiem mieszkam niedaleko.

# Yndi

07.05.2020 13:05

Nastawiają się głównie na dostawy, więc może lokalizacja nie będzie zbyt dużym problemem. Fakt faktem, że burgery mają świetne.

# Gad

07.05.2020 14:00

Nie Fortów Bema a Fort Bema (liczba pojedyncza) ul.Rosa Bailly do nie obszar Fort Bema a Bemowo Lotnisko.

REKLAMA

# KochamKrwisteMięsssssko

07.05.2020 21:13

Wegański burger ? :D Czy ktoś umie mi logicznie wytłumaczyć dlaczego wegetarianie czy weganie nie jedzą po prostu trawy, ciecierzycy itd. tylko tworzą dani na maksa kojarzone z daniami mięsnymi? To tak jakby alkoholik robił sobie każdego dnia drinka o nazwie "Wódka z lodem", tylko zamiast wódki z lodem pił wodę z lodem :).

# Dyskusjezdebilami

08.05.2020 01:44

#KochamKrwisteMięsssssko napisał(a) 07.05.2020 21:13
Wegański burger ? :D Czy ktoś umie mi logicznie wytłumaczyć dlaczego wegetarianie czy weganie nie jedzą po prostu trawy, ciecierzycy itd. tylko tworzą dani na maksa kojarzone z daniami mięsnymi? To tak jakby alkoholik robił sobie każdego dnia drinka o nazwie "Wódka z lodem", tylko zamiast wódki z lodem pił wodę z lodem :).

Może dlatego, że niektore osoby przechodzące na weganizm lubią smak mięsa i za nim tęsknią? XDDD

# Trek

08.05.2020 16:04

Wegański burger nie ma smaku mięsa. Może osoby jedzące mięso niech jedzą surowego kotleta, a nie dodają doń wegańskie dodatki i ściskają bezmięsną bułką?

REKLAMA

# Ozoroznawca

08.05.2020 17:35

"burgery, wrapy, fair trade, hot dogi". - Co ta bełkot? Nie da się tego nazwać po polsku?
A wegański kebab to jak wódka bezalkoholowa albo kobieta bez dziury...

# LubieDyskusjeZDebilami

12.05.2020 06:13

Dyskusjezdebilami: każde tłamszenie swoich żądzy, zboczeń i potrzeb wpływa negatywnie na psychikę ludzką:). Aż strach pomyśleć co się musi dziać w głowie takiego weganina w normalnych restauracjach gdy partner/partnerka/sąsiad ze stolika obok zamówi zamiast jarmużu żeberka lub karkówkę :). Potem się dziwić, że są samobójstwa, nagminna masturbacja itp :D

# LubieDyskusjeZDebilami

12.05.2020 06:17

Trek ale Ty jesteś ograniczony. Jak ktoś lubi koszykówkę to już nie może obejrzeć piłki nożnej ? Ja lubię krwistego steka i do tego pyszne podpiekane pieczywo:). Tutaj chodzi o to żeby nie było skrajności i odchyleń w żadna ze stron. Ale co Ty możesz wiedzieć o zbilansowanej diecie :D

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA