REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

korki tarchominskie

# megi123

18.06.2007 09:18

Czy ktoś wie, albo potrafi wytłumaczyć, dlaczego są takie ogromne korki dojazdowe do ronda na Obrazkowej? bo później wszystkie inne korki są już wielkości standardowej, jak zawsze. Natomiast od jakiegoś czasu przed Obrazkowa jest Sajgon. Skad? Dlaczego? Jak to się dzieje?

# Wiesław

18.06.2007 10:06

Dopóki przed Obrazkową nie było ronda, nie było też korków.
Rondo powstało mniej więcej 6 lat temu i od tego czasu korki, niestety, się powiększają.
Dawniej, gdy nie było ronda, pierwszeństwo miały pojazdy skręcające z Myśliborskiej na Tarchominie w Obrazkową.
Modlińska
====================
P P
T P Obrazkowa I
A P E
R P K
C PPPPPPPPP======= I
H Myśliborska E
O Ł
M K
I O
N
Widok z lotu ptaka ;-)
Literami P zaznaczyłem drogę, która miała pierwszeństwo.

# Wiesław

18.06.2007 10:07

:-/ Coś mi nie wyszło :-/
Zniekształciło mój pseudoschemat :-/
Przepraszam...

REKLAMA

# Jerry

18.06.2007 12:19

Za tą sytuację odpowiedzialni są między innymi cwaniacy, którzy jadąc Myśliborską w kierunku ronda i zamierzając skręcić w Świderską wciskają się z lewego pasa przed jadących pasem prawym lub też robią rundę wokół ronda i mając wówczas pierwszeństwo będąc już na rondzie wstrzymują ruch dla jadących od strony Myśliborskiej i wciskając się w kierunku Świderskiej.

# użytkownik dróg

18.06.2007 13:43

A czy Jerry nie uważa, że jadący prawym pasem z Myśliborskiej nie powinni skręcać w pierwszą ulicę w prawo - czyli odbijać w stronę Wisły? Myślę, że jeśli się zjeżdża z ronda na zakładkę to każdy jedzie równie szybko

# megi123

20.06.2007 09:22

ale mnie nie chodzi o korki, jakie się tworzą od 5 lat, a o wyraźnie zwiększony ruch od jakiegoś miesiąca.
Przecież wiele osób już wyjechało z miasta, był taki moment jeszcze wcześniej (jakieś 2 miesiące temu), że korków prawie nie było i jeździło się całkiem dobrze.
Więc co się stało teraz?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy