Przyszłość Polski po czerwcowym referendum - to temat spotkania, na które mieszkańców Białołęki, Targówka i Pragi Północ zapraszają senatorzy:
Krzysztof Piesiewicz, Zbigniew Religa i Andrzej Wielowieyski.
W dniu 3 kwietnia br., o godzinie 18°°, w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek (ul. Kondratwicza 20) zaproszeni goście wspólnie z mieszkańcami zapiszą kolejne strony Karty Przyszłości, które będą gwarancją lepszej Polski w nowej rzeczywistości.
Spotkanie otwiera cykl dyskusji mieszkańców z ludźmi, którzy są ich reprezentantami we władzach ustawodawczych i waznych instytucjach zycia społecznego. Rozmowy te pomogą podjąć słuszną wobec własnego sumienia decyzję przed zbliżającym się referendum oraz rozważyc korzysci dla Warszawy wynikające z akcesji.