REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# ekoko

09.10.2013 20:00

Niezły kozak z pana prezesa

# Kasik

09.10.2013 21:00

Pan prezes nie potrafił odpowiedzieć na podstawowe pytania.Nie był przygotowany merytorycznie do spotkania.Stoi na stanowisku,że inwestycja ma powstać i koniec.Nasuwa się pytanie i człowiek myślący wie o co chodzi.A wypowiedziane z jego ust stwierdzenie,że ci mieszkańcy go nie obchodzą...no cóż....Wystawił sobie odpowiednią cenzurkę.

# Jurek

10.10.2013 08:55

Komentarz pana Kiełbasińskiego bardzo dosadny, szkoda że z taką samą determinacją nie zajmuje się protestami innych mieszkańców np. w sprawie biblioteki. Tu nie ma własnego zdania.
Ale wracając do tematu artykułu prezes spółdzielni zachował się bardzo nagannie. Ale co mu się dziwić tyle lat na stołku to wydaje się wszechmocny. Tak samo sytuacja wygląda w mieście.

REKLAMA

# Zyga

10.10.2013 09:06

Redakcjo Echa ... tam są dwa zespoły szkół ...a nie jak piszecie jeden! ;)

# brum

10.10.2013 10:55

W 2008 roku próbowano odwołać prezesunia ale na obrady przychodziło więcej pracowników SMLW iż spółdzielców.... Oczywiście mogli mu "skoczyć" . Ja sprzedałem mieszkanie w SMLW i się wyprowadziłem, żeby nie patrzeć na to bagno. Komuna i beton pełną gębą.

# Kamil

10.10.2013 11:39

#Zyga napisał(a) 10.10.2013 09:06
Redakcjo Echa ... tam są dwa zespoły szkół ...a nie jak piszecie jeden! ;)

Tam są dwa przedszkola i jeden zespół szkół (nr 3)

REKLAMA

# 890

11.10.2013 22:29

Wypowiedź prezesa nie powinna mieć miejsca. To oczywiste. Z drugiej strony rozmowa z ludźmi którzy sa dla zasady anty to strata czasu. Dogęszczanie miasta to lepsze wskaźniki ekonomiczne dla Legionowa. Więcej lepszej architektury. Przysłonięcie czymś wielkiej płyty jest bezcenne.

# PRV

14.10.2013 09:22

Tu niczego niczym nie przesłonią, jedynie zabiorą ludziom wolna przestrzeń. Co do poprawy wskaźnika ekonomicznego - ja myślę, że Legionowo walczy o palmę pierwszeństwa w kraju w zakresie zaludnienia na km2. Oczywiście im więcej mieszkańców tym więcej wpływów z podatków, co jednak gdy powstanie karta warszawiaka i większość naszych mieszkańców zacznie płacić podatki w Wawie?
Co do zagęszczania należy je rozbić z głową bo w końcu czyjaś głowa mówiąc kolokwialnie poleci.

# Zyga

23.10.2013 11:10

#Kamil napisał(a) 10.10.2013 11:39

Tam są dwa przedszkola i jeden zespół szkół (nr 3)

A salezjanie to nie zespół szkół ;)
Budynek jest złączony z zespołem szkół nr 3.. ;P

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA