REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Koncerty w 2022 roku na jakie warto się wybrać

# ErykM

11.01.2022 11:40

Wybralibyśmy się z żoną na jakieś fajne koncerty, które będą w kraju w najbliższych miesiącach. Macie może jakieś ciekawe propozycje na które sami planujecie się wybrać? Ostatnio tylko siedzimy w domu, bo przez tą zimę nie chce nam się wychodzić z domu. Dlatego z nowym rokiem czas się trochę rozruszać, nawet pod uwagę bierzemy koncerty Disco Polo. Mam nadzieję, ze trochę przydatnych wskazówek nam się tutaj pojawi i co najważniejsze będzie to naprawdę udanie spędzony wspólny czas. Z góry dzięki za propozycje :D

# Jacoś

11.01.2022 11:50

Oj tak mamy podobnie, bo jednak brakuje chęci i motywacji do wyjścia jakoś się ostatnio rozleniwiliśmy, ale trzeba zacząć korzystać z życia. Dlatego jeżeli jednak nie udało Wam się trafić na nic ciekawego w najblizszych tygodniach to jak najbardziej mogę polecić Wam jeżeli jesteście fanami Disco Polo oczywiście postawić na króla disco, czyli http://www.ebilet.pl/artysta/zenon-martyniuk-i-zespol-akcent/ bo niedługo trochę wydarzeń z jego udziałem będzie miało miejsce. Pozdrawiam i oczywiście życzę udanego spędzania czasu!
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break