REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Koncert

 Andrzej Świtalski

14.12.2006 09:56

Cieszę się bardzo, że nowy Burmistrz wrócił do swojej tradycji sprzed lat organizowania koncertów wielkich wykonawców. Wczoraj miałem przyjemność uczestniczyć w koncercie Poznańskich Słowików prof. Stuligrosza. Wielkie przeżycie artystyczne i duchowe /to drugie szczególnie przy wprowadzeniach i komentarzach prof. Stuligrosza/.
Szkoda, że tak mało osób wzięło udział w tym wydarzeniu. Wynikało to przede wszystkim krótkiego czasu na organizację. Żałuję też, że nie było młodych radnych. Uwagi Profesora o służbie publicznej i współpracy wszystkich na rzecz mieszkańców powinny dotrzeć szczególnie do młodych kadr społeczników.
Następny koncert kolędowy /też bardzo atrakcyjni wykonawcy/ u Matki Bożej Pięknej Miłości w niedzielę.

# też Andrzej

14.12.2006 10:03

Co???? Gdzie była jakaś informacja o tym koncercie? Co to znaczy krótki czas? Rano wymyślił i wieczorem był koncert? Jeżeli tak sie zaczyna wydawac publiczne pieniądze, to jest to skandal. Chetnie bym poszedł, ale skąd mogłem wiedzieć, no chyba że to było dla krewnych i znajomych królika i urzędników na powitanie. Mieszkańcy jak zwykle są potrzebni tylko, żeby głosować.

# poinformowany

14.12.2006 10:14

Koncert był sfiannsowany wyłącznie ze środków sponsorów.
Skandalem jest takie pisanie bzdur bez wiedzy na ten temat.

REKLAMA

 Andrzej Świtalski

14.12.2006 10:15

Też Andrzeju, jak wiesz nie jest to moja ulubiona opcja polityczna, ale lubię wydawać opinie rzetelne. Z tego, co wiem nie zostały wydane pieniądze społeczne tylko od sponsora. Koncert rzeczywiście mniej więcej tak jak napisałeś został zorganizowany, przy okazji występu Chóru w Sejmie. Źle działa "poczta pantoflowa" na Białołęce - to fakt, inna poczta nie mogła chyba zadziałać. Pozostaje wniosek, aby ten koncert, jak najszybciej powtórzyć - szczególnie ze względu na wiek Profesora Stuligrosza - osobiście jestem bardzo za. Urzędników też prawie nie było, ale Twoja opinia Andrzeju trochę za ostra, choć oburzenie rozumię.

 Włodkowski B.

14.12.2006 14:53

Jako "młody radny" śpieszę z usprawiedliwieniem: nie sposób wszystkiego rzucić nawet dla Poznańskich Słowików...
Szkoda, że informacja o środowym koncercie pojawiła się we wtorek wieczorem. Białołęce wciąż potrzeba sprawnego przepływu informacji.
Miejmy nadzieję, że podobnych okazji będzie jeszcze wiele.

# też Andrzej

14.12.2006 15:47

jesli nie publiczne, to w takim razie pieniadze sponsora poszły w błoto, jeśli prawdą jest co pisze AŚ, ze widownie nie dopisała.

REKLAMA

# 123

14.12.2006 19:32

I znowu ktoś dał ... ciała !!!
Nie chodzi o pocztę pantoflową ale o normalną, szybką informację do mieszkańców.

# 7777777

14.12.2006 21:14

Kto miał poinformować ? Rajcowie byli zajęci zmianami na stołkach. Inni władni są zajęci drapaniem się po głowie co z nimi będzie.

 Włodkowski B.

14.12.2006 22:53

Jako organizator podobnych imprez mogę zdradzić tajemnicę: za reklamę imprezy odpowiedzialny jest organizator.

REKLAMA

# la rive

15.12.2006 10:48

Organizatorem był nowu Burmistrz pan K. a frirma Vatelfall jedynie sponsorem . pozdrawiam

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.12.2006 15:05

rowniez Andrzeju.
Dokladnie tak ! Zupelnie jakby na podstawie Matczynej interpretacji slow Jana Kaczmarka do znanej, lecz moze juz zapomnianej piosenki.
Posluchaj, jak rano wstal ...
i swiezutki ogolony,
czujac rzesko sie i zdrowo,
wlozyl cieple kalesony.
I koszulke flanelowa.
A tu ? Przyjemnosci same !
Oraz niespodzianek wiele !
Czyta o wystepach choru,
i ''Szczerbca'' i nowa ''Niedziele''.
I skraplają perfumkami !
Sekretarki. Ach drogi Wlodarzu,
to po to, aby kompostem
nie jechalo na korytarzu.
Za rada Jarka, sportowca
odbija ping-ponga czasami
Lecz moze tez grac w salonowca
z vickami i ministrantami !
Salonowiec sport to mily,
lecz zaplecze Szefa - tabu!
On ich może z catej sily,
a oni go ledwie i slabo...
Po obiedzie zlota cytra
gra przemila melodyjke.
Bierze zatem z szafy litra
i odbija miotla szyjke.
Potem Slowiki sprowadzic kaze,
albo zrobic spalarnie w Czajce,
i przekrzywi ladnie glowke,
ha, ha, ha... zebyscie wierzyli bajce !
Spisz Jedruniu ?. Spij. I nie Ci sie most przysni.

 Andrzej Świtalski

15.12.2006 17:07

Nie przypuszczałem, że obudzę taką wenę twórczą w Narodzie.

REKLAMA

# nie rżnij głupa

15.12.2006 17:32

Świtalski, nie rżnij głupa. Jak chcesz się terz zapisać do PO to daruj sobie te przymilanki do Jacka. A idź k...a ukórz się, poprtzeraszaj, a może zostaniesz znowu przybocznym kontrolerem, ubekiem PO.

# anty "Ś"

15.12.2006 18:24

dobre i trafne!

 Andrzej Świtalski

18.12.2006 09:42

Jeżeli dziś Rokita mówi, że polska polityka zagraniczna odnosi sukces - to oznacza, że przymila się PiSowi. Można i tak. Jednak sądzę, bez chęci podlizywania się komukolwiek, że będąc w opozycji, oprócz krytyki, trzeba również zauważać korzystne działania przeciwników politycznych. Polecam to również moim adwesarzom.

REKLAMA

# henio

18.12.2006 15:02

Korzystnie to by było, gdyby Kaznowski darowałby sobie te cyrki i przestał zaspokajac ambicje mecenasa sztuki, a wziął się za Czajkę. A nie potem ściemniał, że co prawda jest, ale zupełnie ekologiczna itd. Już to słuszę, i jeszscze Pelc będzie pieprzył, że to wszystko jego zasługa. Żałosny jest jak jego bzenadziejna gazetka. Badziewie.

# piotrek

18.12.2006 18:23

A ja zaprosiłbym na koncert do Białej sex pistols, doorsów, stonesów, a z naszych dr. hackenbush, ale fajosko by było, naturalnie, jak w życiu, a nie łola boga, a patom rżnięcie obywateli na czym się da...ha ha ha.
11 słuzyłem klechom, a dziś ich nienawidzę. bom przejrzał, dojrzał i nie aktoruję podczas sumki, jaki to jestem tata i mąż i siąsiad i polak qrwa jego mać. trza być sobą i dostosowywać swoje zachowanie i myślenie do rzeczywistości, a nie tak jak pis wychwalać pod niebiosy ojca rozprowadzającego, który eterem radiowym i tv zaklina staruszki i młodszych po to by być jednym z najbogatszych w pomrocznej i żeby prezydent żarł mu z ruki, ale syfilis, otwórzta głaza.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break