REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

komuś podoba sie nowy plac zabaw w Parku Bródn?

# 100krotka

23.03.2010 13:27

tyle kasy poszło, a moim zdaniem funkcjonalność żadna. zasłyszana opinia na widok: jakieś kije powsadzają i nie wiadomo co z tym zrobić;-)
osobiście mam dzieci w wieku 1 i 4 lata i ani ten nowy plac zabaw ani stary się nie nadają. dla maluchów nie ma żadnej zabezpieczonej huśtawki, głupiego konika; w piaskownicy babki nie ulepisz, no chyba że przyjdziesz na mokro po deszczu
a czterolatka na starym się nudzi; a na nowym zabić się może jak jej nie trzymam.
i jeszcze proponuję więcej płotów i parkanów; bo za dużo to przypomina park, a za mało więzienie;-)

# R.

27.03.2010 22:39

Pousuwano zabawki które nie tak dawno się pojawiły na placu i mogły jeszcze długo służyć dzieciakom, rozebrano ściankę, teraz zerwano całkiem nową kostkę i układa się chodniczki od nowa, w marnowaniu pieniędzy jesteśmy mistrzami. Po co było niszczyć istniejące zabawki, ławki?

# gosia

22.04.2010 11:05

To, że plac jest ogrodzony to dobrze bo nie wszyscy chcą na placu zabaw widzieć psy a zwłaszcza to co po nich zostaje! Natomiast plac zabaw mi się nie podoba wygląda jak sen szalonego architekta, poza tym jest mało funkcjonalny, tak naprawdę jest niewiele zabawek do zabawy! Jeśli chodzi o marnowanie pieniędzy to chyba nie utopiono ich tak bezmyślnie w żadną inną inwestycję jak w ten park. Ja pamiętam nie tylko wymianę ławek, lamp, ale nawet drzew!

REKLAMA

# ewa47

05.10.2010 08:11

Nowy plac zabaw jest kapitalny. Widać to po ilości dzieci bawiących się. Przeznaczony jest dla dzieci starszych. Te 1-4 letnie mają drewniany plac obok dostosowany do ich potrzeb.#100krotko Twoje dzici szybko do niego dorosną i nie będą chciały z niego wyjść. Wszystkie dzieci z mojej rodziny uwielbiają do mnie przyjeżdżać m.in. ze względu na ten właśnie plac zabaw oraz znajdującą się opodal gwiazdę tkwiącą w ziemi. Jest to dla nich magiczne miejsce. Podłoża na tych placach pobudzają moje dzieciaki do coraz to nowych pomysłów na zabawę. I w końcu to , że jest ogrodzony jest dodatkowym plusem /zresztą o ile wiem wg wymogów wszystkie takie miejsca muszą być ogrodzone/. Tak więc zamiast naprawdę cieszyć się, że powstało coś fajnego z niedowierzaniem czytam wypowiedzi malkontentów. Życzę pozytywnego myślenia i radości z ostatnich jesiennych chwil na super placu zabaw.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024